نمناک سرگرمیگوناگون حدس بزنید این موجود عجیب پشمالو چیست؟ + فیلم
دو جوانی در نزدیکی شهری در ایالت شمالی در حال قدم زدن بودند که ناگهان یک موجود عجیب را مشاهده کردند، ویدیویی که در ادامه مشاهده می نمایید.

تصویری وحشتناک که از تجمع نوعی عنکبوت ساخته شده بود

کوهنوردی می گوید چیزی که شبیه خواب زمستانی یک حیوان در یک غار به نظر می رسید - تنها یک لانه پر از هزاران عنکبوت بود. همانطور که در ویدئوی منتشر شده در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده خواهید کرد دو جوان در حال قدم زدن نزدیک شهری در ایالت شمالی بودند. وقتی از آنجا گذشتند به طرف چیزی شبیه موجودی پشمالو که در گوشه غار خوابیده بود رفتند. یکی از کوهنوردان صدای او را شنید که می گفت:نمی دانم چه چیزی است، اما خیلی پرمو است! او یک حیوان در خواب است؟ سپس به علت کنجکاوی تصمیم گرفتند که با چیزی آن جانور را تکان دهند تا شاید هویت او مشخص شود در همین حال متوجه شدند که او بخشی از بدن یک حیوان جنگلی نیست بلکه چندین هزار عنکبوت است که به عنوان عنکبوت های بابا لنگ درازشناخته می شدند، از لونه بیرون ریختند، انگار که محل اختفای آن ها را به هم زدند.

موجودی وحشتناک و عجیب 

یکی از کوهنوردان می گوید :" ما آنچه را باور داشتیم یک حیوان خفته بود را پیدا کردیم و آن یک لانه عنکبوت است. یکی از همراهانم میگفت:" آن ها فقط دارند می آیند."

سپس قسمتی از لانه را کنار کشیدند که بر روی زمین افتاد و باعث شد هزاران بابا لنگ دراز دیگر فرار کنند.از آنجا که این دو ویدیو را آپلود کردند، اثبات شده است که در رسانه های اجتماعی محبوب است و به سرعت بیش از 1.6 میلیون نما را به دست آورده است.نتیزن گفت:" بعد از دیدن این، هفت حمله قلبی داشتم. او یک حیوان پشمالو بود که به یک لانه پر از عنکبوت تبدیل شده بود در همین حال، "اوچیتا" پرسید:" چرا اجازه ندادی آن ها در صلح باشند؟ " نابود نشده است؟ یا باز هم بازسازی خواهند کرد؟ "

عنکبوت ها برای انسان ها خطرناک نیستند چون سمی نیستند.آن ها گاهی با گونه های دیگر که به پدر بابا لنگ دراز لقب داده می شوند، اشتباه گرفته می شوند. آن ها در شبکه های کثیف و نامرتب آویزان می شوند که در گوشه های تاریک و مرطوب از قبیل غارها، زیر سنگ ها و در پناه گاه ایجاد می شوند.

ویدیو موجود عجیب و پشمالو!

 

حدس بزنید این موجود عجیب پشمالو چیست؟ + فیلم

حدس بزنید این موجود عجیب پشمالو چیست؟ + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف