نمناک سرگرمیدیدنی ها موجود فضایی در حال قدم زدن در پرتغال + عکس و فیلم
موجود فضایی ، عکس موجودات فضایی
فیلم و تصاویری را مشاهده می کنید از لحظه دیده شدن یک موجود عجیب و غریب با دست و پاهایی بلند بسیار شبیه موجود فضایی در حال حرکت در یکی از بیابان های پرتغال است.
تاریخ انتشار : 27 مرداد 1395

دیده شدن یک موجود عجیب و غریب شبیه موجودات فضایی در پرتغال

انتشار عکس و فیلمی از یک موجود عجیب و غریب که به آرامی با اندامی خمیده در بیابان در حال حرکت است کاربران فضای مجازی را متحیر کرد .

موجود فضایی

موجود فضایی

عکس موجود فضایی در یکی از بیابان های پرتغال

در یکی از بیابان های کشور پرتغال موجودی بزرگ جثه با دست و پاهایی بلند برای چند ثانیه از مقابل دوربین حرکت کرده و به پشت درخچه ای می رود . نظرات بسیاری راجع به این موجود وجود دارد. برخی معتقدند این یکی از بازماندگان گروه Chupacabra که در آمریکای جنوبی زندگی می کرده اند است اما برخی این نظریه را رد می کنند و معتقدند که این موجود یک مخلوق غیر انسان هاست و می تواند یک موجود فضایی (فرازمینی) باشد.

 

موجود فضایی در حال قدم زدن در پرتغال + عکس و فیلم

موجود فضایی در حال قدم زدن در پرتغال + عکس و فیلم
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 24
منبع : نمناک /م - ن
این مطلب مفید بود ؟ 19 5
نظر کاربران
شهین

شهین

به نظر من اون موجود ادم فضایی نیست بلکه دوال پا هست که وقتی ادمی را می بیند بصورت پیر مردی نحیف خود را جلوه می دهد و کافی است او را کول کنید پاهایش را که از دستهایش بلند تر است دور کمر شخص حلقه می زند و به شدت فشار میدهد و انقدر وادار به راه رفتن می کند تا شخص بمیرد و تنها راه نجات این است که انگور به او بخورانند دست و پاهایش به شدت شل می شوند و می افتد و شخص باید به سرعت فرار کند

پاسخ دادن 2 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف