نمناک اخبارگوناگون شکار عکس موجود فضایی که در پارک جنگلی قدم می زد!
موجود فضایی ، شکار عکس انسان فضایی
کنجکاوی همیشگی انسان ها در مورد صحت وجود موجود فضایی و دیدن تصاویر آنها بازهم با انتشار عکسی در فضای مجازی تبدیل به سوژه داغ و پربازدید شد.
تاریخ انتشار : 22 بهمن 1395

موجود فضایی که تبدیل به سوژه پربازدید کاربان اینترنتی شد

 انتشار تصویر این موجود عجیب تبدیل به سوژه ای داغ در رسانه ها شده است. 

 

موجود فضایی

عکس متعلق به موجود فضایی که سوژه کاربران فضای مجازی شد

دیده شدن موجود فضایی در کنار دو پلیس اسب سوار

حضور موجودی کوچک در تصویری که توسط یک مهندس عمران به اسم جرمن پریرا در یکی از پارکهای جنگلی سانتیاگوی شیلی گرفته شد، توجه بسیاری از رسانه ها را به سوی خود جلب کرده است. علاقمندان به موضوع بیگانگان فضایی ادعا می کنند که این تصویر به طور واضح یک موجود شبه انسان را نشان می دهد،که پشت سر دو پلیس Police اسب سوار در حال گذر از خیابان است.

آقای پریرا می گوید:با خودم فکر کردم که شاید بد نباشد از یک گروه پلیس های اسب سوار عکس بگیرم.این عکس در تقاطع«جی ام دلا بارا» در خیابان«کاردینال خوزه ماریاکارو»، جلوی«بلاس بلاس آرتز» گرفته شده است.وی در حین عکسبرداری لنز دوربین را روی سرعت پایین تنظیم کرده بود و دوربین را روی 10x زوم کرده بوده که باعث شده تصویر کمی مبهم و تار ثبت شود. او می گوید:بسیار تحت تاثیر این عکس قرار گرفتم و این عکس جعلی نیست به همین علت عکس رو به اشتراک گذاشتم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

موجود فضایی

عکس موجود فضایی در پارک جنگلی سنتیاگو

شکار عکس موجود فضایی که در پارک جنگلی قدم می زد!

شکار عکس موجود فضایی که در پارک جنگلی قدم می زد!
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 15
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف