نمناک سرگرمیگوناگون خارج شدن 60 مورچه از داخل چشمان یک دختر + تصاویر
مورچه چشم ، سرگرمی نمناک
احساس درد در چشمان دختر والدین او را متوجه حشراتی که هر روز داخل چشمانش ظاهر می شوند کرد ، طی چند روز 60 مورچه از داخل چشم کودک خارج شد.

دختر دانش آموز با چشمانی پر از مورچه

مشکل چشمان دختر 11 ساله هندی در نوع خود عجیب بود و پزشکان تا به حال چنین موردی را مشاهده نکرده بودند ، چشمان او براثر یک تغییر نادر میزبان 60 حشره متفاوت بود.

The Indian schoolgirl with ANTS in her EYES:Sixty insects are pulled from 11-year-old's inflamed sockets... and doctors say they could have crawled in through her EARS

مورچه چشم

مورچه چشم

تصویر دختری که هر روز تعدادی مورچه از چشمانش خارج می شود

خارج شدن 60 حشره و مورچه از چشمان دختر 11 ساله

"آشیوینی " اهل روستای نلینگری به والدینش گفت که احساس می کند چیزی داخل چشمانش درحال حرکت است ، چیزی کوچک مثل یک مورچه . آنها بعد از نگاه دقیق تر به داخل چشم دخترشان متوجه شدند که حشره ای ریز داخل پلک پایینی او قرار گرفته و تصور کردند احتمالا زمانی که دخترشان خواب بوده این حشره وارد جشم او شده است ولی این طور نبود و ماجرا ادامه داشت . تکرار دردهای شدید در چشم و گوش و وجود حشره داخل چشم دانش آموز دختر هندی با مراجعه ی او به بیمارستان خبرساز شد دختری که در عرض چند روز 60 مورچه مرده از چشمانش بیرون آمده بود.

مورچه چشم

محل قرار گرفتن مورچه ها داخل چشم دختر هندی

به گزارش خبرگزاری ها حدود 5-6 مورچه مرده هر روز از چشمان این دختر خارج می شود وتا به امروز بیش از 60 مورچه از چشمان او بیرون آمده است که در نوع خود مشکلی عجیب و نادر است. پزشکان بعد از بررسی های دقیق تر احتمالات خود را اعلام کردند ، به عقیده ی آنها این حشرات از راه گوش وارد چشمان کودک شده اند چرا که محل قرار گیری آنها چیز دیگری را نشان نمی دهد. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید مورچه ها که البته زنده نیستند داخل پلک پایین دختر هندی ظاهر می شوند که باید با دست بیرون آورده شوند.

خارج شدن 60 مورچه از داخل چشمان یک دختر + تصاویر

خارج شدن 60 مورچه از داخل چشمان یک دختر + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف