نمناک ورزشفوتبال مورینیو سرمربی تیم ملی سوریه می شود؟
تیم ملی ، تیم ملی سوریه
اتحادیه فوتبال سوریه در حرکتی غیرمنتظره به مورینیو پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی این کشور را داد. اتحادیه فوتبال سوریه در صفحه شخصی «فیسبوک» خود با انتشار تصویر دعوتنامه ای که برای آژانس ژوزه مورینیو فرستاده اند، این خبر را اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 16 فروردین 1395

مورینیو سرمربی تیم ملی سوریه می شود؟

در حالی که گفته می شود ژوزه مورینیو در پایان فصل جاری هدایت منچستریونایتد را برعهده خواهد گرفت، اکنون پیشنهادی عجیب به این مربی پرتغالی شد. اتحادیه فوتبال سوریه در حرکتی غیرمنتظره به مورینیو پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی این کشور را داد.

اتحادیه فوتبال سوریه در صفحه شخصی «فیسبوک» خود با انتشار تصویر دعوتنامه ای که برای آژانس ژوزه مورینیو فرستاده اند، این خبر را اعلام کرد. در این نامه آمده است:«بعد از نشستی که میان صلاح الدین رمضان، رئیس اتحادیه فوتبال سوریه با فادی الدباس، نایب رئیس اتحادیه تیم های ملی سوریه و قتیبه الرفاعی، دبیرکل اتحادیه فوتبال سوریه برگزار شد، آنها به توافق رسیدند که پیشنهاد رسمی سرمربیگری تیم ملی فوتبال سوریه را به آژانس ژوزه مورینیو ارسال کنند.»

آقای خاص در اواسط فصل جاری در پی کسب نتایج ضعیف از سمت سرمربیگری چلسی اخراج شد و جای او را گاس هیدینک هلندی تا پایان فصل در استمفوردبریج گرفت.

 

دعوتنامه

مورینیو سرمربی تیم ملی سوریه می شود؟

مورینیو سرمربی تیم ملی سوریه می شود؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از تسنیم/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف