نمناک سبک زندگیکار و زندگی معرفی و آشنایی کامل با موسسه حرف آخر
اگر به دنبال این هستید در یک موسسه مناسب و کار آمد برای کسب بهترین نتیجه در کنکور ثبت نام نمایید حتما این توصیه ها را فراموش نکنید !

معرفی موسسه حرف آخر

 "موسسه حرف آخر" در سال 1390 با هدف ارتقای سطح آموزشی و گسترش عدالت آموزشی در سطح کشور فعالیت خود را شروع کرد. تفاوت اصلی محصولات "حرف آخر" با سایر موسسات در استفاده از انیمیشن و راهکارهای الگو محور است. اما منظور چیست؟

در موسسه حرف آخر خط به خط کتاب های درسی با استفاده از انیمیشن نیم کرۀ راست مغز شما را فعال می کند. (در این رابطه در ادامه بیشتر صحبت خواهیم کرد). بنابرین شما به جای استفاده از هزاران نکته ای که در سایر کتاب ها و یا موسسات مشابه گفته می شود، چند الگوی ساده را یاد می گیرید. این به شما کمک می کند، بتوانید طیف وسیعی از سوالات را حل کنید. "حرف آخر" به شما ثابت می کند که موفقیت در کنکور آنقدرها هم سخت و دور از دسترس نیست و نیاز به ساعت های متمادی حفظ کردن انواع اقسام دروس ندارد. به عکس درس خواندن به روش موسسه حرف آخر فوق العاده شیرین و جذاب است و حتی می تواند به یک تفریح و سرگرمی تبدیل شود. این همان راز موفقیت در کنکور است. "ایجاد شور و علاقه" کاری است که "حرف آخر" می کند. اما چگونه؟ به ادامه مقاله دقت کنید.

موسسه حرف آخر چگونه باعث موفقیت در کنکور می شود؟

بالاتر از نیمکرۀ راست صحبت کرده بودم. اما در این نیمکره دقیقا چه خبر است؟

زبان و ابزار یادگیری نیمکرۀ راست مغز، تصویر و آموزش تصویری است. ما فقط فرمول های خشک و دشوار را به شما دیکته وار نمی گوییم، بلکه ما فرمول ها را به زبان تصویر برای شما ترجمه کرده ایم! این زبان تصویری باعث می شود نیمکره راست به کار بیفتد و فرمول ها در حافظه بلند مدت شما جا خوش کنند. و چه چیزی از این بهتر که فرمول های سختی که وقت زیادی برای حفظ کردن لازم دارند، خیلی راحت وارد حافظه بلند مدت شوند؟

وقتی این مرحله از آموزش رد شد، حالا ما یک اتفاق ویژه در نیمکره راست برایتان رقم می زنیم. اما چگونه؟ به نظر می رسد همۀ فرمول ها و اطلاعاتی که ما یاد می گیریم، زنجیره ای از اطلاعات هستند که ارتباطی با هم ندارند. اما نکته اینجاست که حرف آخر، پیوند نامرئی این اطلاعات را برای شما مرئی می کند. ما سعی می کنیم هر درس و هر فصل را با استفاده از قانون مادر( همان پیوندی که گفتیم) که توجیه کننده و توضیح دهنده ی همه ی قوانین آن فصل است، به شما آموزش دهیم. در سیستم آموزشی ما به این قانون مادر "الگو" می گوییم.

یاد گرفتن الگو، بسیار موثرتر از یاد گرفتن تکنیک است. زیرا الگو شیوه ای است که برای تعداد زیادی سوال قابل استفاده است، در حالی که تکنیک فقط برای یک تیپ سوال قابل استفاده است. پس شما لازم است تکنیک های زیادی یاد بگیرید، و از آنجایی که این تکنیک ها در حافظه کوتاه مدت شما ثبت می شوند، خواهید دید که نزدیک کنکور، هیچکدام از این تکنیک ها در خاطر شما نمانده و به کارتان نمی آید.

اما الگو هم جامع تر و موثرتر است، و هم با شیوه ی خاص آموزش ما، مستقیم به حافظه بلند مدت شما می رود.

حافظه کوتاه مدت فقط به درد دوران امتحانات می خورد، در صورتیکه برای موفقیت در کنکور به حافظه بلند مدت نیاز دارید و رمز موفقیت در کنکور انتقال اطلاعات از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت است.

موسسه حرف آخر چگونه ریاضی آموزش می دهد؟

از آنجایی که یاد گرفتن تعداد کمی الگو نسبت به یادگیری انواع تکنیک ها زمان بسیار کمتری می برد، شما چیزهایی که شاید یک سال از وقتتان را می گرفت، با استفاده از دوره آموزشی موسسه حرف آخر در سه الی چهار ماه یاد می گیرید. و بقیه ی وقت باقیمانده را صرف دوره ی درس ها خواهید کرد. مثلا برای آموزش درس ریاضی، استاد عبدالرضا منتظری، با بیست سال سابقه ی تدریس و تبحر در تصویرسازی و انیمیشن و با استفاده از الگو سازی برای ریاضی، درسی که جز سخت ترین درس ها برای دانش آموزان کنکور است را به شما آموزش می دهد و خواهید دید الگوسازی چقدر یادگیری ریاضیات را برای شما ساده تر و روان تر می کند. وقتی درسی را به خوبی یاد می گیرید و می توانید از پس تست های آن بر بیایید، اعتماد به نفس شما بیشتر می شود و انرژی بیشتری برای درس خواندن پیدا می کنید.

اساتید موسسه حرف آخر چه کسانی هستند؟

اساتید موسسه حرف آخر، با سابقه ی بسیار خوب در تدریس کنکور و تالیف کتب کنکور، بهترین راه را برای آموزش دروس و موفقیت در کنکور برای شما طراحی کرده اند. اساتیدی همچون مهندس عبدالرضا منتظری در ریاضیات مهندس کامیار برای فیزیک، استاد شعبانی در زیست شناسی، دکتر شیروانی درس شیمی و استاد واعظی برای عربی ، استاد یوسفیان پور در درین و زندگی و استاد محمودی در زبان انگلیسی . این اساتید دروس را با شیوه ی بسیار کارآمد الگوسازی و استفاده از نیمکره راست مغز به شما آموزش می دهند. برای دیدن رزومه و لیست اساتید به صفحۀ اساتید موسسه حرف آخر مراجعه کنید.

اگر کنکور دارید و به دنبال یک آموزش کارآمد برای موفقیتتان هستید، از کلاس های موسسه حرف آخر استفاده کنید.

چرا موفقیت در کنکور به یک رویا تبدیل شده است؟

چیزهایی زیادی هستند که از کنکور برای ما یک غول تمام عیار ساخته اند. انواع و اقسام تکنیک ها، معلم های کنکور، آموزشگاه های مختلف و کلاس های خصوصی. اما آیا واقعا برای موفق شدن در کنکور لازم است همه ی این کارها را بکنید و بیشتر وقتتان را صرف کلاس و مشاوره کنکور بکنید؟ پاسخ ما خیر است.

آیا تا به حال به این فکر کردید که رتبه های برتر کنکور چگونه درس می خوانند و چگونه به موفقیت در کنکور می رسند؟ آیا می دانستید 80 درصد افرادی که در کنکور شرکت می کنند، درصدهای دروس اختصاصی شان به سختی به 10 درصد می رسد؟ آیا این 80 درصد افراد خنگ و درس نخوانی بوده اند؟

شما باید بدانید که شیوه ی یاد گرفتن تفاوت بین این 80 درصد و رتبه های برتر کنکور است. افراد از شیوه های مختلفی برای آموزش و یادگیری استفاده می کنند و موثرترین راه برای یادگیری، راهی است که در موسسۀ حرف آخر برای اولین بار در ایران آموزش داده می شود. قبل از اینکه برای موفقیت در کنکور برنامه ریزی کنید و یا به دنبال روش های مختلف موفقیت در کنکور باشید، سری به سایت رسمی "حرف آخر" بزنید.

سایت رسمی موسسه حرف آخر:http://harfeakhar.tv/

شماره تماس:021-88812562

09383014540

معرفی و آشنایی کامل با موسسه حرف آخر

معرفی و آشنایی کامل با موسسه حرف آخر
: امتیاز : 5 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟
2 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .