موش قوی
زن جوان که صبح زود برای دوچرخه سواری از خانه بیرون آمده بود با دیدن صحنه ای عجیب خشکش زد ، کیسه زباله ای بزرگ خود به خود حرکت می کرد که ناگهان موش قوی از پشت آن بیرون آمد.

موش قوی در حال حمل کیسه زباله

کیسه زباله ای تقریبا بزرگ که صبح خیلی زود خود به خود حرکت می کرد توجه یکی از رهگذران را به خود جلب کرد تا اینکه او تصمیم گرفت تا از واقعیت ماجرا مطلع شود. 

موش قوی و پرزور در حال بردن غذا به سمت خانه !

تصویری که در کارتون های جالب که نمایی نزدیک از زندگی حیوانات در محیط شلوغ شهر را نشان می دهند بارها و بارها دیده ایم ، موشی که از فرط گرسنگی به خیابان رسیده و تصمیم دارد برای خود و خانواده اش مقدار زیادی غذا تهیه کند. حالا آن موش غذای خود را یافته و سعی دارد با تمام توان آن را به مقصد برساند.

"لیج کرنر" زن جوانی است که صبح زود در مسیر حرکت خود متوجه این صحنه می شود ، او می گوید:حوالی ساعت 6:30 دقیقه صبح بود که برای دوچرخه سواری از خانه بیرون آمدم ، بعد از چند ثانیه حرکت متوجه چیز عجیبی شدم بله یک کیسه پر از زباله حرکت می کرد با دقت بیشتر که نگاه کردم مطمئن شدم که حرکت او واقعی است و تخیلات نیست. گوشه ای بی حرکت ایستادم تا با تماشا راز آن را کشف کنم ، دوربین گوشی موبایلم را روشن کردم تا از این صحنه فیلمبرداری کرده و بعد با دقت تماشا کنم ، چند ثانیه بعد با زوم کردن دوربین موشی را دیدم که کیسه زباله را می کشد . خیلی جالب و خنده دار بود و از اینکه می دیدم یک موش چنین قدرتی دارد و می تواند یک کیسه زباله با این وزن را حرکت دهد متعجب بودم.

موش قوی

موش قوی

تصاویر دیدنی و جالب از تلاش موش قوی برای حمل کیسه زباله

موش قوی در حال حمل کیسه زباله ای سنگین + تصاویر

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی