دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیدیدنی ها موش قوی در حال حمل کیسه زباله ای سنگین + تصاویر
موش قوی ، عکس سوژه های خنده دار
زن جوان که صبح زود برای دوچرخه سواری از خانه بیرون آمده بود با دیدن صحنه ای عجیب خشکش زد ، کیسه زباله ای بزرگ خود به خود حرکت می کرد که ناگهان موش قوی از پشت آن بیرون آمد.
بازدید : 1,540 نفر

موش قوی در حال حمل کیسه زباله

کیسه زباله ای تقریبا بزرگ که صبح خیلی زود خود به خود حرکت می کرد توجه یکی از رهگذران را به خود جلب کرد تا اینکه او تصمیم گرفت تا از واقعیت ماجرا مطلع شود. 

موش قوی و پرزور در حال بردن غذا به سمت خانه !

تصویری که در کارتون های جالب که نمایی نزدیک از زندگی حیوانات در محیط شلوغ شهر را نشان می دهند بارها و بارها دیده ایم ، موشی که از فرط گرسنگی به خیابان رسیده و تصمیم دارد برای خود و خانواده اش مقدار زیادی غذا تهیه کند. حالا آن موش غذای خود را یافته و سعی دارد با تمام توان آن را به مقصد برساند.

"لیج کرنر" زن جوانی است که صبح زود در مسیر حرکت خود متوجه این صحنه می شود ، او می گوید:حوالی ساعت 6:30 دقیقه صبح بود که برای دوچرخه سواری از خانه بیرون آمدم ، بعد از چند ثانیه حرکت متوجه چیز عجیبی شدم بله یک کیسه پر از زباله حرکت می کرد با دقت بیشتر که نگاه کردم مطمئن شدم که حرکت او واقعی است و تخیلات نیست. گوشه ای بی حرکت ایستادم تا با تماشا راز آن را کشف کنم ، دوربین گوشی موبایلم را روشن کردم تا از این صحنه فیلمبرداری کرده و بعد با دقت تماشا کنم ، چند ثانیه بعد با زوم کردن دوربین موشی را دیدم که کیسه زباله را می کشد . خیلی جالب و خنده دار بود و از اینکه می دیدم یک موش چنین قدرتی دارد و می تواند یک کیسه زباله با این وزن را حرکت دهد متعجب بودم.

موش قوی

موش قوی

تصاویر دیدنی و جالب از تلاش موش قوی برای حمل کیسه زباله

موش قوی در حال حمل کیسه زباله ای سنگین + تصاویر

موش قوی در حال حمل کیسه زباله ای سنگین + تصاویر
4.511
منبع : گروه ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف