نمناک سرگرمیگوناگون موش مرده داخل ساندویچ اسفناجی! + تصاویر
موش ، موش مرده
شخصی به نام جی آرمستاد ساندویچ اسفناجی از رستوران واقع در ایالت اورگان آمریکا سفارش داد که قبل از خوردن آن با صحنه چندش آور و وحشتناکی مواجه شد.
بازدید : 3,051 نفر

موش مرده وسط ساندویچ!

پیدا شدن حشرات و موجودات زنده یا مرده در مواد غذایی اتفاقی تازه نیست چراکه گاهی اوقات به دلیل سهل انگاری مسئولان صنف های پخش مواد غذایی شاهد مواردی ازاین دست هستیم هفته گذشته نیز جی آرمستاد سفارش ساندویچی پر از اسفناج را داد و پس از دریافت غذا موشی را درون آن دید.

جی آرمستاد برای خوردن ناهار کنار رستورانی در شهر لینکولن از ایالت اورگان آمریکا توقف کرد. او سفارش ساندویچی پر از اسفناج را داد و پس از دریافت غذا موشی را درون دید. به گفته جی بدن موش مرطوب بود و دندان های جلویش را راحت می شد دید. خوشبختانه او پیش از دیدن موش هنوز به ساندویچ لب نزده بود و فقط عکسی از آن انداخت.

موش

ظاهراً مدیر این رستوران که در بزرگراه قرار دارد، از دیدن آن شوکه شده بود. خانم شری کانل، مدیر خدمات بهداشتی ایالت لینکولن به بازرس بهداشت گفته است که به احتمال زیاد این موش با کیسه اسفناج ها به اینجا آمده و از تأسیسات و ساختمان آن ها نیست. در ضمن احتمال اینکه مشتری ها از خوردن این اسفناج ها بیمار شده باشند، بسیار اندک است.

موش

موش مرده داخل ساندویچ اسفناجی! + تصاویر

موش مرده داخل ساندویچ اسفناجی! + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
برگرفته از بولتن نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف