از یادها رفته
سریال از یادها رفته ساخته بهرام بهرامیان روایتی از زندگی زنان در دوره رضاشاه است و در ضمن داستان عاشقانه ای بین شخصیت را به تصویر میکشد.

نگاه ویژه به وقایع تاریخی پیرامون در از یادها رفته

بهرام بهرامیان کارگردان سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان با سریال از یادها رفته به تلویزیون بازگشت . سریال از یادها رفته ملودرامی تاریخی است که با عاشقانه ای زیبا در سالهای حکومت رضاشاه تلفیق شده است.

ناگفته های نویسنده سریال از یادها رفته از این سریال

حامد افضلی نویسنده مجموعه تلویزیونی از یادها رفته پیرامون فیلمنامه این سریال گفت:مجموعه تلویزیونی از یادها رفته به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان با پرداختن به وقایع تاریخی دهه 1318 تا 1319، عاشقانه ای بین دو شخصیت داستانی مهربانو و خسرو را بیان می کند.

وی با تأکید به حضور زن ها در این سریال بیان کرد:زن ها در این قصه نقش خیلی مهمی دارند و شاید بتوان گفت که این سریال نگاه ویژه ای به اتفاقات آن برهه تاریخی پیرامون بانوان دارد و در کنار آن رخدادهای تاریخی دوره رضا شاه به تصویر درمی آید.

نویسنده مجموعه تلویزیونی «داستان ما، قصه تو» ادامه داد:سعی ما بر این بوده که دید دیگری را به آن دوره تاریخی داشته باشیم و با تعدد قصه ها جذابیت این مجموعه تلویزیونی را بالا ببریم.

از یادها رفته

بازیگران سریال تاریخی از یادها رفته

افضلی در ادامه با اشاره به اینکه سریال «از یادها رفته» در 50 قسمت به یک سال از برهه تاریخی زندگی مهربانو می پردازد، اظهار داشت:با توجه برنامه ریزی های انجام شده امکان اینکه، فصل دوم آن ساخته شود وجود دارد، اما این موضوع باید بر طبق بررسی های آقای تحویلیان انجام شود.

وی در خصوص روند نگارش این مجموعه تلویزیونی عنوان کرد:نگارش مجموعه با تعامل خوب کارگردان و تهیه کننده ادامه دارد و تا آخرین لحظات تصویربرداری بازنویسی فیلمنامه سر صحنه انجام می شود. خدا را شکر تا امروز ارتباط خوبی را توانستیم با آقای بهرامیان و تحویلیان داشته باشیم.

از یادها رفته

سریال تاریخی از یادها رفته

نویسنده مجموعه تلویزیونی «خانه کاغذی» در خصوص روایت داستانی سریال «از یادها رفته» ابراز داشت:این مجموعه داستان مهربانو دختری است که در سال های 1318 تا 1319 رقم می خورد و ما شاهد یک سال از زندگی این زن با حواشی پیرامونش هستیم. در واقع «از یادها رفته» روایت عاشقانه ای بین مهربانو و خسرو است که بعد از مدت ها مهربانو به خانه «خان» خارج از تهران می رود و با ورودش با رازهای زندگی خسرو آشنا می شود، رازهایی که برای همیشه مسیر زندگی مهربانو را تغییر می دهد و از فردی دیگر می سازد.

افضلی در پایان یادآور شد:به عقیده من این مجموعه تلویزیونی به دلیل وقایع تاریخی که بیان کرده ایم، مورد توجه مخاطبان قرار می گیرد و شاید به خاطر المان هایی که مطرح کرد ه ایم، برخی ها در برابر آن موضع بگیرند.

از یادها رفته روایتی از زندگی زنان در دوره رضاشاه

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
نظرات
وبگردی