نمناک سرگرمیگوناگون موفقیت در کار با گربه! + تصاویر
گربه ، بالا بردن راندمان کاری
یک شرکت ژاپنی به دلیل ممنوعیت نگهداری حیوانات خانگی در آپارتمان ها با ایده ای جالب و خلاقانه با آوردن گربه در محل کار باعث افزایش روند کاری کارکنان شده است.

انسان های موفق همواره درصدد دستیابی به راهکارهایی موثر برای افزایش بازدهی و راندمان کاری خود هستند و در این راستا از تمامی امکانات ممکن بهره می برند.در دنیای مدرن امروز اینترنت شبکه های اجتماعی و وسایل نوین ارتباطی تماما در خدمت انسان قرار گرفته اند تا اثرات مثبتی را بر زندگی شخصی و شغلی موجب شوند.
در کنار این پیشرفت های چشمگیر تکنیک های ساده ای نیز برای افزایش موفقیت و راندمان کاری وجود دارند که انجام آنها تاثیرات محسوسی را درپی خواهد داشت.از این رو شرکتی ژاپنی با بکارگیری ایده ای جالب و جدید باعث افزایش راندمان کاری شده است این شرکت با رها کردن چند گربه در محل کار کارمندان توانسته تآثیر به سزایی در بهبود روند کاری این کارکنان بگذارد.
در شهر شلوغی مانند توکیو داشتن یک حیوان خانگی به عنوان کاری لوکس و اشرافی شناخته می شود و بسیاری از آپارتمان ها وجود حیوان را ممنوع کرده اند از این رو افرادی که دوست دارند یک گربه به عنوان حیوان خانگی داشته باشند باید به کافه های گربه ای سری بزنند.
به تازگی یک شرکت ژاپنی که در عرصه خدمات اینترنتی فعالیت دارد ایده ای را برای افزایش راندمان کاری در نظر گرفته است که در آن نقش اصلی را گربه ها بازی می کنند. در این روش آن ها چندین گربه را در محل کار رها کرده اند تا کارمندان با دیدن آن ها شاد شوند وبهتر کار کنند.

بالابردن راندمان کار با گربه

بالابردن راندمان کار با گربه

مسئولین شرکت اعتقاد دارند که این روش می تواند باعث افزایش روحیه کاری در میان کارمندان شود. گاهی اوقات آن ها خستگی خود را تنها با بازی کردن با این گربه ها تخلیه می کنند و همین باعث افزایش راندمان کاری می شود.

موفقیت در کار با گربه! + تصاویر

موفقیت در کار با گربه! + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13
برگرفته از پارسینه - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 10 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف