نمناک سرگرمیدیدنی ها کشف 5 مومیایی عجیب از آدم فضایی ها! + تصاویر
مومیایی عجیب ، عکس موجودات فضایی
خبر کشف 5 مومیایی عجیب از موجودات فرازمینی متعلق به 1.700 سال پیش نظریه پردازی در مورد واقعیت موجودات بیگانه را مجددا به راه انداخت.
تاریخ انتشار : 25 تیر 1396

کشف مومیایی عجیب 1.700 ساله موجودات فضایی در پرو

گزارشات بخش عجیب و غریب اکسپرس خبری در مورد کشف 5 مومیایی عجیب شبیه موجودات فضایی در منطقه ای واقع در پرو مجددا بازار نظریه پردازان توطئه را داغ کرد.

LAIMS that five 1,700 year-old mummies look more reptilian than human have been causing a stir with conspiracy theorists.

مومیایی عجیب

عکس مومیایی عجیب موجودات فضایی کشف شده در پرو 

مومیایی عجیب بیگانه ها در پرو کشف شد

تصاویری از مومیایی هایی که ادعا می شود متعلق به موجودات فضایی هستند توجه بسیاری را به خود جلب کرد ، مومیایی هایی که نام "مومیایی نازکا" به آنها داده شده است بعداز بررسی های دقیق مشخص شد که هیچ متریال مصنوعی در ساخت انها به کار نرفته است و کاملا واقعی هستند. بر اساس گزارشات این وب سایت تصاویر و مشخصاتی که بعد از مدتها تحقیق و بررسی روی مومیایی ها بدست آمده است در یک کنفرانس مطبوعاتی در پرو توسط یک یوفو شناس و روزنامه نگار مکزیکی با نام " جیمی مائوسان " منتشر شد.

مومیایی عجیب

مومیایی عجیب

عکس 5 مومیایی عجیب موجودات فضایی کشف شده 

گفتنی است این کارشناس با اطمینان کامل بیان کرده است که اشعه ایکس بر روی این مومیایی ها، هر گونه ادعایی در خصوص غیر واقعی بودن یا ساخته شدن آنها از گچ را رد می کند. آقای موسن ادعا می کند که از پنج بدن کشف شده، سه مورد از آنها "ویژگی هایی دارند که نسبت به خزندگان نسبت به انسان ها" نزدیک تر است.

کشف 5 مومیایی عجیب از آدم فضایی ها! + تصاویر

کشف 5 مومیایی عجیب از آدم فضایی ها! + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 24
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 22 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف