نمناک سرگرمیگوناگون آینه و آجیل داخل قبر مومیایی 2000 ساله! + عکس
مومیایی ، مومیایی 2000 ساله
مومیایی 2000 ساله ای در جنوب کشور روسیه کشف شده است که نحوه قرار گرفتن آن در داخل قبر بسیار جالب است.

مومیایی 2000 ساله در قبر

شاید تا به حال در شبکه های مجازی تصویر اجساد باستانی را مشاهده کرده باشید که اغلب دارای قدی بلند هستند و یا دارای استخوان های پوسیده می باشند. اما تا به حال شاید قرار گرفتن مومیایی باستانی در داخل قبر با آینه و کاسه ایی آجیل در بالای سرش را شاید ندیده باشید.

بله درست خواندید! یک مومیایی 2000 ساله در جنوب روسیه که تصاویرش را در ادامه این بخش از سرگرمی و جالب ترین های نمناک مشاهده خواهید کرد، کشف شد که داخل قبر باعث تعجب و شوکه شدن محققان شد.

قرار گیری مومیایی

قرار گرفتن عجیب مومیایی 2000 ساله در داخل قبر

کشف مومیایی 2000 ساله

پس از کشف این مومیایی 2000 ساله ،ابتدا نحوه قرار گیری مومیایی شوکه کننده بود که با حالتی بسیار راحت و بدون مشکل در قبر دراز کشیده بود.اما جالب تر از حالت قرار گرفتن این مومیایی باستانی،وجود کاسه ایی آجیل و یک آینه در بالای سرش و پوشش بدن با یک لباس ابریشمی بود که بسیار جاب و در عین حال شوکه کننده است.
خانم "ماریانا کیلونوسکایا" تاریخ شناس موسسه ایی در سنت پترزبورگ این چنین گفت :"بخش پایینی این بدن مومیایی باستانی به خوبی حفظ شده است و آن هم می تواند به علت حالت دفن متفاوت آن باشد که از تکه سنگ ها استفاده شده است".

مومیایی 2000 ساله

کشف مومیایی 2000 ساله درجنوب کشور روسیه

طبق گفته محققان اینک در حال کار کردن و ترمیم مومیایی هستند و انتظار می رود که بعد از ترمیم ،اطلاعات با ارزشی در مورد زندگی و زمان مومیایی بدست بیاید.
این تیم تحقیقاتی ،اینک برای کسب اطلاعات بیشتر از انجمن جغرافیایی روسیه درخواست کمک مالی کرده است و هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد دریافت هزینه مالی به این تیم تحقیقاتی،منتشر نشده است.

نحوه جالب قرار گیری مومیایی 2000 ساله در داخل قبر + تصاویر

آینه و آجیل داخل قبر مومیایی 2000 ساله! + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 15
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 12 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف