نمناک اخبارسیاست بازداشت مونالیزای داعش معروف به مونای! + عکس
داعش ، مونالیزا
نیروهای امنیتی فیلیپین از دستگیری زنی خبر دادند که به حمایت مالی و لجستیکی از تروریست های افراطی وابسته به داعش در این کشور مظنون است.
تاریخ انتشار : 15 تیر 1396

مونالیزای داعش دستگیر شد

نیروهای امنیتی فیلیپین یک زن را به اتهام حمایت مالی و لجستیکی از تروریست های افراطی وابسته به داعش در این کشور بازداشت کردند.

ژنرال «گیلبرد گابادی» سخنگوی ارتش فیلیپین اعلام کرد، نیروهای امنیتی در عملیاتی در روستایی نزدیک به منطقه «ماراوی» 3 نفر را دستگیر کردند که مقادیری سلاح و مهمات و مواد ساخت بمب در اختیار داشتند.

ژنرال گابادی تصریح کرد، یکی از بازداشت شدگان زنی به نام «مونالیزا روماتو» معروف به «مونای» است، و این زن حامی اصلی گروه مسلح «ماوتی» می باشد.

طبق این گزارش، مونای خواهرزاده رئیس قبیله «ماوتی» است که عناصر آن به منطقه ماراوی یورش بردند.

سخنگوی ارتش فیلیپین گفت:«مونای جانشین خاله خود و رئیس و حامی لجستیکی گروه تروریستی ماوتی می باشد و دستگیری او ضربه ای به این گروه تروریستی خواهد بود.»

مونالیزای داعش

گروه مسلح ماوتی در 23 مه گذشته منطقه ماراوی را تحت کنترل گرفتند. درگیری های ماراوی بیش از 400 کشته برجا گذاشت و هزاران نفر را آواره کرد.

بازداشت مونالیزای داعش معروف به مونای! + عکس

بازداشت مونالیزای داعش معروف به مونای! + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 26
برگرفته از 9 صبح - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 22 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف