نمناک سرگرمیدیدنی ها اسبی که موهایش از گیسو کمند بلندتر است + تصاویر
این اسب از چهره و زیبایی بسیار منحصر بفردی برخودار است و همچنین موهای بسیار زیبا و بلندی دارد، در ادامه تصاویر آن را مشاهده می نمایید.

اسبی زیبا شبیه شخصیت کارتونی راپونزل

گیسو کمند یا همان راپونزل مشهور در یکی از سری های این انیمیشن اسبی داشت با موهای بسیار زیبا و بلند اما از قرار معلوم این اسب زیبا و باشکوه تنها رد داستان ها نبوده چرا که چنانچه در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید دختر جوانی در هلند صاحب اسبی است به همان زیبایی و شکوه.

تصاویر موهای بسیار بلند

اسبی که موهایش از گیسو کمند بلند تر است 

تصاویر این اسب را با موهایی شگفت انگیز که طی 6 سال گذشته رشد کرده و به این حد رسیده است نشان می دهند. این اسب از نژاد " هافلینگر" است و در هلند در کنار صاحبش زندگی می کند ؛ اگر آشنایی با این نژاد اسب داشته باشید میدانید که آنها یال بلندی دارند و اکثرا رکورد دار این مورد هستند اما این اسب یک تفاوت قابل توجه دارد و آن هم رنگ زیبایی موهایش است.

این تصاویر توسط عکاسی آماتور به نام " پریسیسیلیا" گرفته شده است و اسب زیبا را در کنار صاحبش " نوآمی بکرز" 24 ساله نشان می دهد.

موهای بسیار بلند

اسبی بسیار عجیب با موهای بلند 

صاحب این اسب می گوید:اسب من به جرات یکی از زیباترین اسب های دنیاست و موهای بلندش آرزوی هر دختری است ؛ او از سن کمی که داشت در کنار من بود و موهایش از سن 3 سالگی اش رشد بیشتری کرد و من می دانستم روزی اسب من به دلیل داشتن موهای بلندش مشهور خواهد شد.

اسبی که موهایش از گیسو کمند بلندتر است + تصاویر

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف