نمناک سرگرمیگوناگون واکنش ترامپ به آبروریزی کچلی موهایش + تصاویر
موهای ترامپ ، واکنش ترامپ به کچلی موهایش
چند وقت پیش بود که رئیس جمهور امریکا هنگام بالا رفتن از پله های هواپیما با وزش ناگهانی باد به قول برخی دچار آبرو ریزی شد ، موهای ترامپ روز گذشته بازهم وارد تیترهای داغ شد.
تاریخ انتشار : 5 اسفند 1396

شوخی ترامپ با طاسی موهایش

بعد از انتشار ویدئوی پربازدید در فضای مجازی از لو رفتن محل طاسی و کم پشتی موهای دونالد ترامپ رئیس جمهور با وزش ناگهانی باد روی پله های هواپیما انتظار می رفت که او در اولین فرصت حضور رسانه ای اش به این مسئله واکنشی از جنس خود نشان دهد ، واکنشی طنز و .. .
موهای ترامپ

لحظه لو رفتن طاسی موهای ترامپ روی پله های هواپیما

خبرگزاری ها و وب سایت های اروپایی نوشتند :شوخی دونالد ترامپ با طاسی موهای سرش !
چند هفته ای از انتظار ویدئوی لو رفتن کچلی موهای دونالد ترامپ می گذشت و بسیاری از تحلیل گران منتظر واکنش او به این مسئله بودند ، ویدئویی که هنگام بالا رفتن او از پله های ایر فورس وان (هواپیمای مخصوص ریاست جمهوری) ضبط شده بود و در ان با وزش ناگهانی باد بخشی از موهای قسمت پش سر ترامپ کنار رفت و واقعیتی که دونالد مدام سعی می کند آن را بپوشاند فاش شد.
او در گردهمایی سالانه محافظه کاران (CPAC) در روز جمعه ناگهان پشتش را به سمت حضار کرد و بعد از نشان دادن کچلی زیر موهایش گفت:من خیلی تلاش می کنم که طاسی پشت سرم را پنهان کنم.خیلی بیش از آنچه که فکر کنید تلاش می کنم ، تلاشی در حد عذاب که البته آنقدرها هم بد به نظر نمی رسد.
انتشار این ویدئو و شوخی ترامپ Trump در کنفرانس روز جمعه باعث شده است که شایعاتی که درباره موهای کم پشت و نازک ترامپ وجود داشت، اندکی رنگ واقعیت به خود بگیرد.

تصاویر دونالد ترامپ هنگام شوخی با طاسی موهای سرش

موهای ترامپ
موهای ترامپ

وقتی ترامپ آدرس محل طاسی موهایش را میدهد!

دونالد ترامپ آدرس دقیق طاسی موهایش را داد ! تصاویر

واکنش ترامپ به آبروریزی کچلی موهایش + تصاویر
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 11
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف