دیگران چه می خوانند..؟
نمناک ورزشفوتبال سفید شدن موهای کی روش در تیم ملی ایران! + عکس
کی روش ، کارلوس کی روش
کارلوس کی روش سرمربی نامدار تیم ملی فوتبال کشورمان زیاد اهل بروز وجوه شخصیتی و اخلاقی خود در قالب مصاحبه هایش نیست. اما به تازگی اعلام کرده موهایم به دلیل سختی کار در ایران سفید شد.
بازدید : 2,831 نفر

کارلوس کی روش در تیم ملی ایران

کارلوس کی روش یکی از معدود مربیان محبوب تیم ملی ایران است که به خاطر عدم موفقیت در مسابقات فوتبالی کنارگذاشته نشد. با اینکه این مربی پرتقالی در مسابقات جام ملت های آسیا نتیجه مطلوبی کسب نکرده بود ، نه تنها از محبوبیت او کم نشد بلکه باعث شد تا پس از این رقابت ها با تشویق مردم در فرودگاه و حمایت بی سابقه مردم روبه رو شود.
 

کارلوس کروش تبدیل به مربی محبوبی در فوتبال ایران شده است.

کارلوس کی روش از همان بدو حضورش در ایران با عده ای خاص جنگیده و مجبور بوده مقابل آن ها از خودش دفاع کند. کی روش حالا و پس از گذشت بیش از 5 سال از حضورش در فوتبال ایران ، گلایه های زیادی از بعضی اهالی فوتبال دارد.
او در مصاحبه ای با روزنامه خبرورزشی ، از سختی کار در تیم ملی ایران گلایه کرده و گفته:«موهایم در فوتبال ایران سفید شد.» این روزنامه همچنین عکسی از کروش در سال 1389 چاپ کرده و آن را در کنار عکس او در سال 1394 گذاشته تا تفاوت چهره سرمربی تیم ملی در فاصله این 5 سال کاملا به چشم بیاید.

سفید شدن موهای کی روش در تیم ملی ایران

سفید شدن موهای کی روش در تیم ملی ایران! + عکس

سفید شدن موهای کی روش در تیم ملی ایران! + عکس
4.212
برگرفته از خبرآنلاین -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف