نمناک سرگرمیگوناگون موهای پرپشت بینی زن جوان جنجال به پا کرد! + تصاویر
موی بینی زن ، موی دماغ
متد جدید زیبایی برای صاحب وبلاگ آرایشگری دردسر ساز شد ، موی بینی زن که تصور می شد جنبه ی طنز داشته باشد واکنش های تندی دریافت کرد.

آرایشگری با موهای بلند بینی اش زنان را مجذوب کرد!

"سوفی هانان ریچاردسون" به عنوان یک شوخی خنده دار ویدئوی در وبلاگ خود منتشر کرد که در ان جدیدترین متد زیبایی را به طرفدارانش نشان می داد ، موی بینی زن متدی که برخلاف تصور او جور دیگری مورد استقبال قرار گرفت.

موی بینی زن

واکنش های تند به ایده ی طنز موی بینی زن جوان 

صاحب وبلاگ آرایشی بعد از انکه نوشته ای در مورد متد جدید آرایش صورت خوانده بود به عنوان واکنش طنز این کار را انجام داد ، طبق گفته ی او در جایی نوشته شده بود که موهای بلند صورت احتمالا آخرین متد آرایش و زیبایی زنان باشند برای همین تصمیم گرفت تا به عنوان شوخی واکنش خود را در غالب یک ویدئو منتشر کند.

"سوفی" 27 ساله در ویدئو نشان می دهد که چطور با استفاده از مژه مصنوعی برای خود یک دسته موی بلند بینی درست کرده و به آخرین متد روز دنیا چهره ی خود را تغییر می دهد ، این حرکت او که کاملا جنبه شوخی داشته است توسط برخی از کاربران نامناسب تلقی شده و واکنش های تندی دریافت کرد چرا که برخی آن را با هدف توهین به گروهی از افراد جامعه برداشت کرده بودند.

نظرات تند و حتی توهین آمیز به این زن جوان باعث شد که او برای رفع سوء تفاهم بگوید:این ویدئو کاملا جنبه طنز داشته است و هیچ جدیت در ان مطرح نبوده است.

تصاویر ویدئوی جنجالی موی مصنوعی بینی زن جوان

موی بینی زن

موی بینی زن

موی بینی زن

ایده ی جنجالی موهای چندش آور بینی زن جوان

موهای پرپشت بینی زن جوان جنجال به پا کرد! + تصاویر

موهای پرپشت بینی زن جوان جنجال به پا کرد! + تصاویر
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 14
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف