عادل فردوسی‌پور

ماجرای مچ گیری عادل فردوسی پور از فتح الله زاده

تاریخ انتشار : 25 آبان 1395کد مطلب : 39601زمان مطالعه : 1 دقیقه
عادل فردوسی پور از اختلاف ارقام اعلام شده درمورد بدهی های باشگاه استقلال، نکته ای را به فتح الله زاده گوشزد کرد.

چند سئوال از حاجی فتح الله آبی ها که خود را فاتح 90 فردوسی پور می داند

شب گذشته علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق استقلال مهمان برنامه نود عادل فردوسی پور بود و درباره بدهی های این باشگاه صحبت کرد. او از رقم هشتاد و چند میلیارد بدهی فعلی استقلال، تنها 27 میلیارد تومان را بدهی مربوط به دوران خودش دانست و گفت که غیر از این رقم، 25 میلیارد تومان هم بدهی مالیاتی از بدو تاسیس باشگاه استقلال است که این رقم را نباید به حساب او نوشت.
چند دقیقه که از صحبت های فتح الله زاده گذشت، عادل فردوسی پور از طریق همکارانش متوجه شد که فتح الله زاده دو سال قبل در مصاحبه ای اعلام کرده بودکه که بدهی های دوران او 40 میلیارد تومان بوده و با استفاده از همین نکته، تلاش کرد تا فتح الله زاده را متقاعد کند که بدهی های دوران حضور او در استقلال بیشتر از آن 27 میلیارد تومانی است که خود فتح الله زاده می گوید.

عادل فردوسی پور

 برنامه نود عادل فردوسی پور

فتح الله زاده پوشه ای در دست داشت. مدام اطلاعاتی می داد که عادل از آنها سر در نمی آورد و اینگونه توانست از این پیچ بگذرد. او مدیر خوب و موفقی بوده و به قول خودش در 3 فصل آخر مدیریتش چیزی کمتر از 60 میلیارد تومان هزینه کرده و هر سال هم یک جام آورده و حالا ورزشگاهی دارد که 150 میلیارد تومان می ارزد. بی شک این دستاوردهایش قابل اعتناء هستند.

ماجرای مچ گیری عادل فردوسی پور از فتح الله زاده

3.18
این مطلب مفید بود ؟53
برگرفته از بولتن نیوز-/ر
وبگردی