نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی مژه های LED نورانی و رنگی هم مد شد!
مژه های LED ، مژه مصنوعی
مطمئنا همه نوع مژه مصنوعی دیده بودید به جز مژه های LED, این مژه مصنوعی های جدید و نورانی در رنگ های مختلف وجود دارند.

مژه های LED مد جدید زیبایی

نوعی مژه مصنوعی ساخته شده که ال ای دی هستند و نسبت به دیگر مژه های مصنوعی کاملا متفاوت اند, این مژه های را میتوان مد جدید زیبایی دانست.

در این مطلب جدیدترین نوع مژه مصنوعی را می بینید که تاکنون هرگز چیزی مثل آن را ندیده بودید! بیشتر اوقات، مژه مصنوعی حجم و طول مژه ها را افزایش می دهد، اما اکنون آن ها می تواند باعث درخشندگی شما شوند! این مژه ها توسط تین فام طراحی شده اند و مانند سایر مژه های مصنوعی با چسب مخصوص روی مژه قرار می گیرند، اما آنچه این مژه ها را متفاوت می کنند درخشندگی آن هاست.

 

مژه مصنوعی

مژه های LED و نورانی

مژه مصنوعی نورانی

مژه های LED و رنگی


این مژه های LED واقعی به رنگ های صورتی، آبی، آبی روشن، سفید، زرد و سبز درمی آیند و حالت های مختلف رقص، اسکرول و چشمک دارند که با یک دکمه کنترل می شوند. انرژی این مژه ها از باتری ساعت تامین می شود که چهار ساعت دوام دارد و کنترل آن با کلیپس به پشت سر متصل می شود و سیم های نازکی هر مژه مصنوعی را به آن متصل می کند و تقریبا نامرئی هستند مگر اینکه کسی به شما نزدیک شود.

مژه های LED نورانی و رنگی هم مد شد!

مژه های LED نورانی و رنگی هم مد شد!
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 9
برگرفته از برترین ها -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف