نمناک سرگرمیگوناگون مگان مارکل مسافر قطار سلطنتی شد + تصاویر
مگان مارکل ، مگان مارکل عروس ملکه انگلیس
مگان مارکل همسر شاهزاده هری قرار است به همراه ملکه انگلستان با قطاری لوکس و سلطنتی به مسافرت دو نفره برود.

مگان مارکل مسافر قطار سلطنتی شد

مگان مارکل همسر شاهزاده هری ، برای اولین بار بدون شاهزاده و به تنهایی با ملکه در قطار سلطنتی همراه خواهد بود. ملکه انگلستان برای داشتن تعاملات بیشتر با عروسش،او را به سفر با خودش دعوت کرد و بطور کلی ملکه انگلستان به سفر کردن با قطار در طول شب علاقمند است و به همین دلیل سفر او و مگان مارکل در طول شب خواهد بود. همانطور که در این بخش از نمناک مشاهده می کنید این قطار سلطنتی دارای 9 واگن است و نسبت به نیازهای مهمانان ملکه ممکن است گاها از 9 واگن به 7 واگن تغییر یابد و اولین بار توسط ملکه ویکتوریا در 13 ژوئن سال 1842 میلادی شروع به حرکت کرده است.داخل هر واگن با واگن های دیگر کاملا متفاوت است و می توان این تفاوت را به وضوح در تصاویر مشاهده نمود و مکانی برای آرامش گرفتن می باشند.

 
مگان مارکل در قطار سلطنتی
سفر ملکه انگلیس و عروسش مگان مرکل
 

قطار سلطنتی لوکس

در طی 150 سال گذشته این قطار تنها برای جابجایی یک خانواده و آن هم خانواده سلطنتی انگلستان استفاده نشده است.این قطار در سال های گذشته،قطار کاملا لوکسی نبوده و بعد از تعمیر و بازسازی آن اینک کاملا لوکس می باشد که هر قسمت آن پر زرق وبرق می باشد.
 
سفر مگان مارکل
سفر ملکه انگلیس و عروسش مگان مرکل با قطار سلطنتی

 

امکانات و تجهیزات بی نظیر قطار

این قطار سلطنتی پر زرق و برق دارای 2 اتاق خواب،سرویس بهداشتی،اتاق مهمان،اتاق مطالعه،اتاق غذاخوری و اتاق نشیمن می باشد که در آنها از مبلمان و تابلوهای هنری با ارزشی استفاده شده است که باعث پرشکوه و مجلل شدن آن شده اند.
 
مگان مارکل عروس ملکه انگلیس
مسافرت عروس ملکه انگلیس با قطار لوکس
 
همچنین سرعت این قطار ،حداقل سرعت می باشد و این قطار بعد از ساعت 7:30دقیقه از نقاط شلوغ و ناصاف عبور نمی کند چرا که می تواند باعث آزرده شدن ملکه شود.
 
مگان مارکل
قطار لوکس و سلطنتی ملکه انگلیس

مگان مارکل ، سفر مگان مارکل با قطار لوکس و سلطنتی

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ک
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف