مگان مارکل
مراسم عروسی سلطنتی و شاهانه پرنس هری شاهزاده بریتانیا با مگان مارکل دیروز برگزار شد که جزئیات و تصاویر این مراسم باشکوه را در نمناک مشاهده میکنید.

لباس عروس مگان مارکل

مراسم عروسی مگان مارکل و پرنس هری 19 می 2018 به وقت ایران 29 اردیبهشت 97 برگزار شد. مراسم عروسی آن ها در مقایسه با عروسی کیت میدلتون و پرنس ویلیام کمی غیر رسمی بود, مهمانان این جشن عروسی را ستاره های مشهور دنیای هنر و ورزش تشکیل داده بودند. مراسم عروسی کاملا سلطنتی و باشکوه بود که در کلیسای سنت جورج در قصر ویندوز برگزار شد.

مگان مارکل

مگان مارکل و مادرش

مگان مارکل

مگان مارکل و پرنس هری در کلیسا و لحظات بستن پیمان زناشویی

مگان مارکل

کیت میدلتون در عروسی مگان مارکل

ازدواج مگان مارکل

عروسی مگان مارکل و پرنس هری

مگان مارکل

تور بلند لباس عروس مگان مارکل

برای این مراسم کلی هزینه شده که بیشتر هزینه ها صرف امنیت مراسم شده است 5000 پلیس وظیفه داشتند امنیت مراسم را تامین کنند. این عروسی تقریبا 600 نفر مهمان داشت که معروف ترین مهمانان این مراسم میتوان دیوید بکهام و همسرش, جرج کلونی و همسرش, کارول و مایکل میدلتون, کیت میدلتون و همسرش را نام برد. نکته جلب این مراسم این است که از مهمانان خواسته شده تا دوربین و گوشی های دوربین دار همراه خود نیاورند و عکس نگیرند.

مگان مارکل

مگان مارکل در لباس عروس

لباس عروس مگان مارکل از برند معروف ژیوانشی است که در عین سادگی بینظیر است, لباس او یقه قایقی است و طوری طراحی شده است که کمر باریک مگان مارکل را نشان میدهد. این لباس عروس تور بلند 5 متری از جنس ابریشم دارد که زیبایی آن را دوچندان کرده است, مگان در مراسم عروسی اش تاج مادربزرگ ملکه الیزابت را روی سرش گذاشت. اکسسوری هایی که او برای تکمیل استایل اش استفاده کرد گوشواره و دستبند بود.

ملکه الیزابت به نوه خود پرنس هری دوک ساسکس را اعطا کرد که در این صورت از این به بعد مگان مارکل به نام دوشس ساسکس شناخته میشود.

مگان مارکل

لباس عروس مگان مارکل 

مدل مو و آرایش مگان مارکل فوق العاده ساده بود, آرایش او در سایه اسموکی و رژلب صورتی کمرنگ خلاصه میشد البته او یک میکاپ آرتیست حرفه ای و معروف داشت. تصاویری از میهمانان این مراسم را در ادامه مشاهده میکنید.

دیوید بکهام

دیوید بکهام و ویکتوریا در مراسم عروسی پرنس هری

جورج کلونی و همسرش

جورج کلونی و همسرش

خواهر کیت میدلتون

خواهر کیت میدلتون در این مراسم

وینفری

وینفری در مراسم عروسی مگان مارکل

عکس های مراسم ازدواج سلطنتی مگان مارکل و پرنس هری

4.337
این مطلب مفید بود ؟325
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح /ن
وبگردی