مگان مارکل
مگان مارکل مدل و بازیگر آمریکایی که نامزدی او هفته ی پیش با پرنس هری رسما اعلام شد عادت دارد مدام موهای خود را لمس کند و دست داخل موهای سرش ببرد ، چرا ؟ این رفتار و زبان بدن نشانه چیست؟

چرا مگان مارکل همیشه موهایش را با دستانش لمس می کند؟

همه ی ما عادت های متفاوتی داریم که هر روز آنها را انجام می دهیم برای مثال برخی از ماها عادت داریم ناخن هایمان را بخوریم و ... و مگان مارکل نیز عادت دارد بطور مدام موهایش را لمس کند. مگان مارکل و بقیه افرادی که این عادت ها را تکرار می کنند ، بیشتر برای راحتی خود انجام میدهند.
بلانکا کوب (Blanca Cobb) که متخصص زبان حرکات بدن است و دیگر متخصصان و روانشناسان نظر خود را در این مورد بیان کردند "برخی از افراد موهای خود را لمس می کنند ، با انگشتان خود بازی می کنند ، آرنج هایشان را می خارند و ... روشی از روانشناسی و فیزیولوژیک بیان می کنند این افراد که این چنین عادت هایی را دارند هنگامی که احساس اضطراب و استرس دارند با انجام این کارها آرام می شوند .
مگان مارکل

عکس مگان مارکل و نامزدش پرنس هری

مگان مارکل
زبان بدن مگان مارکل چه می گوید؟

 رازی که زبان بدن مگان مارکل فاش می کند

بعضی از افرادی که این کارها را انجام می دهند ، زمانیکه نمی دانند باید چکاری انجام دهند یا چه چیزی بگویند این کارها را انجام می دهند .
کوب همچنین نیز بیان کرد :" زمانی می توان این احساسات را کاملا به دست آورد که بتوانیم دلیل این کارها را بدست آوریم " برای مثال اگر کسی اغلب موهای خود را با دستانش در شرایط غیر اضطراری مانند صحبت کردن با تلفن ، خواندن یک کتاب یا تماشای تلویزیون لمس کند ، نباید از این حالات ترسید .
همچنین اگر آنها در حال صحبت کردن هستند و یا با طرف مقابلشان راحت نیستند موهایشان را لمس می کنند .
یا برای مثال اگر شما عکسی دارید و مطمین هستید که میلیون ها نفر خواهند دید قطعا عصبانی خواهید شد و کوب در این زمینه نیز بیان کرد :در این وضعیت لمس کردن موهایتان یک کار آرام بخشی خواهد بود .
تا حالا شده است که گاهی اوقات زمانیکه استرس دارید ، چانه ی خود را فشار دهید تا کمی آرامش پیدا کنید . ولی لمس کردن مو نشان دهنده یک وضعیت بد و ناراحت کننده ایی است و همچنین می تواند نشانه ی اعتماد به نفس باشد .
شیوه ایی که او در حال لمس موهایش است نشان دهنده این است که او در حال بازی کردن با دوربین است و به دلیل اینکه او فردی سلطنتی است ، ممکن است به این دلیل این چنین ژستی بگیرد که بیان کند از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است .

راز جالب زبان بدن مگان مارکل نامزد پرنس هری + عکس

3.663
این مطلب مفید بود ؟4518
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ ف.ن
وبگردی