نمناک سرگرمیدیدنی ها بیرون کشیدن 639 میخ از داخل شکم یک مرد + فیلم 18+
میخ داخل شکم ، خوردن میخ
تعداد باورنکردنی میخ داخل شکم بیمار جراح را مجبور به استفاده از آهن ربا کرد ، بیمار به دلیل اختلال نادر بیش از 600 میخ فلزی را قورت داده بود.

بیرون کشیدن بیش از 600 میخ از داخل شکم با آهن ربا

بیماری که با دل درد شدید و حالت تهوع غیرقابل کنترل به پزشک مراجعه کرده بود نامش به عنوان تیر خبر داغ منتشر شد ، این مرد میانسال هندی 639 میخ داخل شکم داشت ؛ جراح موفق شد بدون هیچ مشکلی این میخ ها را از شکم او خارج کند.

Life of man who ate 639 two inch NAILS is saved after doctors remove them from his stomach with a MAGNET – and miraculously they didn't pierce his digestive system

میخ داخل شکم

جراح هندی موفق به تخلیه 639 میخ داخل شکم بیمار شد

بیش از 600 میخ از داخل شکم مرد هندی با آهنربا بیرون کشیده شد

مردی که 639 میخ فلزی خورده بود از مرگ نجات یافت، در کمال تعجب پزشکان بدون سوراخ کردن سیستم گوارش تمام میخ ها را از بدن او خارج کردند . تیم جراحی تصمیم گرفت با استفاده از اهن ربا میخ های فلزی را از شکم بیمار بیرون بکشند ، آنها قبل از استفاده از آهن ربا، برش 10 سانتیمتری را در شکم بیمار ایجاد کرده و جراحی را ادامه دادند.براساس گزارش دیلی میل این بیمار 48 ساله هندی به طور منظم ناخن های خود و خاک می خورده گزارش شده است که بیمار مبتلا به اسکیزوفرنی است .

میخ داخل شکم

ویدئوی خارج کردن صدها میخ از داخل شکم مرد هندی 

بیرون کشیدن 639 میخ از داخل شکم یک مرد + فیلم 18+

بیرون کشیدن 639 میخ از داخل شکم یک مرد + فیلم 18+
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف