نمناک سرگرمیگوناگون گیر افتادن میخ بزرگ داخل گوش مرد بینوا ! + عکس
مرد میان سال روسی اخیرا با درد شدیدی در گوش خود مواجهه شد که بعد از عکسبرداری با نتیجه شوکه کننده و عجیبی روبرو شد!

خارج کردن میخ 5 سانتی از جمجمه!

مرد روسی که دردهای شدید و مشکلا عجیب شنوایی اش طاقت او را طاق کرده بود، برای کشف علت به پزشک مراجعه کرد. معاینات اولیه علت را نشان نداد تا اینکه کار به عکسبرداری رسید تا نتیجه عامل باورندکردنی این دردها را نشان دهد.

از قرار معلوم این مرد روسی که هنوز نامش منتشر نشده است، در گذشته طی اتفاقی تلخ یک میخ 5 سانتی متری وارد گوش وی شده بود و اما متاسفانه او چیزی به خاطر نمی آورد و بصورت کامل آنرا فراموش نموده بود.

با این حال پزشکان نیز به شدت شوکه شدند و به همین دلیل فورا تصمیم به جراحی و خارج کردن میخ 5 سانتی متری از گوش وی نمودند که تنها چند میلی متر تا مغز او فاصله داشت و می توانست حتی مغز وی را دچار آسیب های متعددی نماید.

اما او از گذشته تا هم اکنون برای درمان دردهای ناشی از گوشش، از کرم های طبیعی استفاده می کرد و به همین دلیل پزشکان از خارج کردن میخ و قدیمی بودن آن در جمجمه او ترس داشتند چرا که می توانست به قیمت جانش تمام شود. خوشبختانه عمل با موفقیت انجام شد و بیمار بهبودی کامل را دریافت کرد.

این عمل جراحی در کنار سختی هایی که داشت، در طی 3 ساعت توسط پزشکان انجام شد و آقای الکساندر ویتکوف این میخ را منحصر بفرد دانست و زنده ماندن بیمار را در طول این سالیان طولانی، بسیار شوکه کننده اعلام کرد و طبق گزارشات انجام شده بیمار بهبود یافته است و می تواند به خوبی بشنود!

خارج کردن میخ 5 سانتی از جمجمه! + تصاویر

گیر افتادن میخ بزرگ داخل گوش مرد بینوا ! + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف