نمناک ورزشفوتبال بدهی پرسپولیس به 100 میلیارد تومان رسید
بدهی پرسپولیس ، میزان بدهی پرسپولیس
به گفته مهدی تاج بدهی باشگاه پرسپولیس 100 میلیارد تومان است که عملا نمی توان به یکباره کل بدهی را برگردانند.
تاریخ انتشار : 26 مهر 1395

بدهی 100 میلیاردی پرسپولیس

پرسپولیس از زمان محمد عبدو تاکنون چیزی حدود صد میلیارد بدهکار است آیا ما می توانیم به یک باره این پول را از باشگاه پرسپولیس بگیریم.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس میزان بدهی های این باشگاه را بالغ بر بیش از 100 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت :در حال حاضر با مدیریت خوبی که انجام داده ایم این بدهی به 100 میلیارد تومان رسیده است.

بدهی پرسپولیس

 

مبلغ بدهی باشگاه پرسپولیس

حمید گرشاسبی، عضو هیات رییسه پرسپولیس در همایش پیاده روی امروز (دوشنبه) کارکنان وزارت ورزش و جوانان در هفته "تربیت بدنی"، در رابطه با آخرین وضعیت پرسپولیس از نظر اسپانسر اظهار کرد:در حال حاضر مشکلی از نظر اسپانسر مشکلی باشگاه پرسپولیس ندارد و بحث تبلیغات دور زمین نیز که با مشکل مواجه شده بود، خوشبختانه طی جلسه ای که روز گذشته به همراه سرپرست پرسپولیس، مدیرعامل باشگاه استقلال و مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال داشتیم به توافقات خوبی رسیدیم که بحث تبلیغات لیگ برتر فوتبال را حل کنیم و دیگر مشکلی برای تبلیغات سامانه هواداری نداشته باشیم. در این زمینه هماهنگی های لازم به دست آمده است تا دوباره برنامه اسپانسر به اجرا در آید. البته این منوط به همکاری خوب سازمان صدا و سیما است که قرار شده تاج در این زمینه پیگیری های لازم را به طور جد انجام دهد تا مشکلی دیگر از نظر تبلیغات نداشته باشیم.

وی در خصوص وضعیت بیرانوند و فراخوانده شدن وی به دادگاه، گفت :در این زمینه مورد خاصی نبوده و اگر مشکل خاصی درباره بازیکنان ایجاد شده باشد تا به الان چیزی به ما اعلام نشده است.

عضو هیات رییسه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت پرسپولیس، خاطر نشان کرد:برخی از علاقمندان و به ویژه رسانه ها اگر به مسائل حاشیه ای زیاد نپردازند تیم پرسپولیس سیر صعودی خوبی را طی می کند و سرمربی تیم با هماهنگی که با کادرفنی دارد این تیم را برای موفقیت در لیگ برتر هدایت می کند. قطعا همه تیم های بزرگ به ویژه پرسپولیس در اوج شکوفایی قرار دارند و اگر حاشیه ای به بازیکنان و به ویژه باشگاه وارد نشود، هیات مدیره با هماهنگی مدیرعامل سعی می کند تا روند رو به رشد را حفظ کند. در حال حاضر شرایط خوبی در باشگاه پرسپولیس حاکم است و سیر موفقیت آمیز خود را در لیگ طی می کند.

وی در پایان سخنان خود در رابطه با بدهی های باشگاه پرسپولیس، تصریح کرد:باشگاه پرسپولیس در گذشته بدهی های کلانی داشت و این بدهی ها در پرسپولیس به حدی تلمبار شده بود که واقعا باشگاه را دچار مشکلات زیادی کرده بود. ما سعی کردیم طوری این بدهی ها را مدیریت کنیم که برخی از آنها به صورت توافقی حل شد و برخی دیگر از بدهی ها را هم را پرداخت کردیم. عمده بدهی های باشگاه پرسپولیس مربوط به بدهی های مالیاتی و سایر موارد بود. باشگاه پرسپولیس بالای 100 میلیارد تومان بدهی داشت که با مدیریت خوبی که انجام دادیم در حال حاضر این بدهی به حدود 100 میلیارد تومان رسیده است که امیدواریم که بتوانیم این بدهی را نیز به خوبی مدیریت کنیم.

بدهی پرسپولیس به 100 میلیارد تومان رسید

بدهی پرسپولیس به 100 میلیارد تومان رسید
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ایسنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف