نمناک دنیای مدگوناگون سبک جدید میز به شکل اقیانوس
میز جدید ، میز شگفت انگیز
طراحی این میزهای شگفت انگیز اعماق اقیانوس را بازسازی کرده است که شما میتوانید با این میزهای جدید غرق آرامش شوید .

میزهای جدید اقیانوسی

این میزهای فوق العاده خاص و زیبا که توجه افراد زیادی را جلب کرده اند و بسیاری را علاقمند خود کردند طراحی بسیار جالبی دارند که انگار واقعا اقیانوس را در خانه دارید. 

نظرتان درباره یک میز شگفت انگیز چیست؟ از نظر طراح «الکساندر چاپلین» یک میز واقعا استادانه، باید منحصربفرد، هنرمندانه و از نظر بصری جذاب باشد. به گفته او چنین میزی باید یک داستان داشته باشد، یک روح و حرفی برای گفتن. باید معاصر و شگفت انگیز باشد.

 
روح وداستان این میزهای قهوه با یک سنگ طبیعی شروع می شود که طوری حکاکی شده که پستی بلندی های زمین و صخره های زیر سطح دریا را تقلید و بازنمایی کند. چاپلین یک بلوک سنگ طبیعی می گیرد و با کمک رزین آن را به یک بلوک فشرده جمع و جور تبدیل می کند تا تصور داشتن یک اقیانوس کوچک را در خانه خود داشته باشید.
 
تکنیک و زیبایی شناسی پشت طرح های اخیر او در ادامه مجموعه «تالاب» ایجاد شده که زیبایی گسترده سیاره مان را گرامی می دارد. این قطعه متمایز مبلمان یک مطالعه در اقیانوس شناسی و همچنین یک قطعه منحصربفرد در دکوراسیون هر فضا است. با این لایه های سنگ و آب در اتاق احساس می کنید که در آرامشی بی نهایت غرق می شوید. گوش دهید! اقیانوس داستانی برای گفتن دارد.
 
میز جدید

میزهای اقیانوسی

 
میزهای اقیانوسی

طراحی میزهای جدید اقیانوسی

 
 
میز جدید

میزهایی به شکل اقیانوس

سبک جدید میز به شکل اقیانوس

سبک جدید میز به شکل اقیانوس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از برترین ها -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف