نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون مینای سریال زعفرانی از زبان نرگس محمدی + تصاویر
نرگس محمدی ، سریال زعفرانی
نرگس محمدی بازیگر معروف نقش ستایش که این روزها در سریال نوروزی زعفرانی ایفای نقش میکند از متفاوت بودن نقش خود در این سریال سخن میگوید.

نرگس محمدی در زعفرانی

سریالهای نوروزی امسال با بازی بازیگران مطرحی چون نرگس محمدی، بابک حمیدیان و... روی آنتن رفته است که نقش آفرینی در این سریال ها برای این بازیگران به نوعی تازگی دارد در ادامه گفته های نرگس محمدی یا همان مینای زعفرانی را در خصوص ایفای نقش در سریال زعفرانی میخوانیم.

سریال زعفرانی

نرگس محمدی بازیگر مجموعه نوروزی «زعفرانی» می گوید نقش اش در این مجموعه به روحیه و کاراکتر خودش نزدیکتر است.

نرگس محمدی بازیگری که همه او را با ایفای نقش «ستایش» می شناسند درباره تازه ترین کار خود گفت:بازی در «زعفرانی» را قبول کردم چون مردم من را تقریبا در هفتاد قسمت به عنوان ستایش دیده بودند و اگرچه چند کار تصویری در این مدت داشتم اما این تصویر هنوز به قوت خود باقی بود.

وی افزود:ترجیح دادم کاری انجام دهم که اگر قرار است سریال هرشبی باشد مردم را یاد «ستایش» نیندازد. «زعفرانی» قالب طنز دارد و هم برای خودم یک تجربه متفاوت است هم برای بینندگان. اتفاق خوبی است که بازیگر با یک سریال برند شود اما نباید در یک نقش خلاصه شده بماند.

سریال زعفرانی

محمدی اشاره کرد:مجموعه «میلیاردر» که بعد از «ستایش» بازی کردم طنز بود اما محتوایش فرق می کرد. مینای «زعفرانی» سراسر شیطنت دارد و فکر می کنم بیشتر از ستایش به شخصیت خودم نزدیک باشد چون نشاطی که در این کاراکتر هست باعث می شود خودم را بیشتر بازی کنم. همه بازیگران هر نقشی که بازی می کنند بخشی از وجودشان را به نمایش می گذارند ستایش همان نرگس است زمانی که شاید حال و روز خوشی ندارد اما حال مینا را بیشتر دوست دارم و احساس می کنم اغلب اوقات خود واقعی من همین است.

وی درباره تعدد سریال های درامی که معمولا زنان را کاراکترهایی پر درد و رنج نشان می دهند، گفت:زندگی هر کسی پر از تراژدی و درام است. اگر تلویزیون زن و به طور کل جامعه را اینگونه نشان می دهد نیز به همین خاطر است. کم داریم در دنیای امروز کسانی که دائم پر از خنده و شادی باشند.

سریال زعفرانی

محمدی ادامه داد:به نظر من کارهای طنز نیاز به مدیریت با واسواس بیشتری دارد چرا که خنداندن زیاد هم غیرقابل باور است و مردم را زود بی اعتماد می کند. معمولا عمر شادی و خنده کوتاه تر از بخش ملودرام زندگی است. در «ستایش» هم لحظه های خوب زیاد داشتیم اما خط قصه درام داشت و شاید حواشی داستان هم به جامعه نزدیک تر بود.

این بازیگر درباره کم کار بودنش گفت:من هم پیشنهادهای تکراری زیادی داشتم چون قصه هایی که نوشته می شود اغلب فضاهای مشابه دارد و سخت می توان دنبال یک قصه متفاوت گشت. وقتی در یک نقش همه تلاش تان را به کار می گیرید که از تمام جنبه ها درست ایفایش کنید دیگر تکرار در آن فضا خوشایندتان نیست.

نرگس محمدی در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه همه باید از روزهای خوش سال جدید لذت ببرند، گفت:در نوروز دید و بازدید را فراموش نکنید. همیشه نمی توان کمرنگ شدن سنت ها را به گردن زمانه انداخت خودمان هم باید برای حفظ سنت های مان تلاش کنیم. 

 زعفرانی این یک کار آپارتمانی نیست بلکه در یک محله داستان شیرین و جذابی رخ می دهد. این سریال دارای یک موضوع اصلی است که در کنار آن داستانک هایی شکل میگیرد و در آن به مسائل و هنجار های خوب اجتماعی توجه می شود و در این سریال شخصیت های منفی وجود ندارد و تمام شخصیت های آن خاکستری هستند.

سریال زعفرانی

مینای سریال زعفرانی از زبان نرگس محمدی + تصاویر

مینای سریال زعفرانی از زبان نرگس محمدی + تصاویر
: امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13
برگرفته از مهر - / ل
این مطلب مفید بود ؟
11 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف