میوه زرد آلو
میوه زرد آلو به عنوان منبع خوبی از فیبر غذایی شناخته می شود که برای بدن مهم است و می تواند فشار خون را کاهش دهد.

میوه زرد آلو فشار خون را کاهش می دهد

زردآلو مثل اکثر میوه های دیگر سرشار است از ویتامین ها و مواد مغذی مهمی که فواید مختلفی برای سلامتی انسان دارند. این میوه به عنوان یکی از میوه های بومی چین شناخته می شود. زردآلو، منبع خوبی از ویتامین A یا رتینول است که فواید مختلفی برای بدن دارد. این ویتامین محلول در آب به افتراق سلولی، رشد سالم جنین و تقویت بینایی کمک می کند. علاوه بر این در عملکرد سیستم ایمنی بدن نیز نقش دارد، و پوست و غشاهای مخاطی را سالم نگه می دارد.

این ویتامین مهم حتی می تواند به درمان آکنه ها و مشکلات پوستی کمک کند، خطر ابتلا به دژنراسیون ماکولای ناشی از سن را کاهش دهد و نقش موثری در حفظ استحکام استخوان ها ایفا سازد. ویتامین A حتی برای عملکردهای عصب شناختی نیز مهم تلقی می شود. زردآلو به عنوان منبع خوبی از فیبر غذایی شناخته می شود که برای بدن مهم است. دریافت فیبر به عملکرد گوارشی مطلوب کمک می کند و می تواند فشار خون را کاهش دهد.

 

 میوه زردآلو

زردآلو برای درمان آکنه مفید است

 یک فنجان زردآلو تقریبا 3 گرم فیبر دارد. پتاسیم، املاح مهمی است که هر کدام از سلول ها، بافت ها و اندام های بدن برای عملکرد مطلوب به آن نیاز دارند. این املاح مهم حتی برای عملکرد مناسب قلب و انقباض عضلات نیز ضروری است. پتاسیم در تشکیل استخوان، کاهش فشار خون و کاهش خطر بروز سکته مغزی نیز نقش دارد.

کاهش فشار خون و سکته مغزی با میوه زردآلو

2.56
این مطلب مفید بود ؟33
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از سلامتیسم/ی
وبگردی