نمناک اخبارجامعه آزار دختر 4 ساله توسط میوه فروش شیطان صفت در تهران
میوه فروش ، میوه فروش شیطان صفت
15 سال حبس برای میوه فروش خیابان 17 شهریور تهران که دختر 4 ساله را پشت جعبه های مغازه برده بود و قصد آزار و اذیت او را داشت صادر شد.
تاریخ انتشار : 11 خرداد 1396

رهایی دختر 4 ساله از دام شیطانی میوه فروش در تهران!

بیست و دوم خرداد پارسال مرد جوانی به پلیس شکایت، کرد که میوه فروش محله شان در خیابان 17 شهریور دختر خردسالش را ربوده است.

 در پی این شکایت فریبرز - میوه فروش 28 ساله - دستگیر شد و در بازجویی اعتراف کرد که قصد آزار و اذیت دختربچه را داشته که ناکام مانده است. متهم دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی باقر قربانزاده و با حضور قاضی غفاری - مستشار دادگاه - محاکمه شد.
دادگاه میوه فروش

در آغاز جلسه پدر دخترک به قضات گفت:حدود ساعت 2 بعد از ظهر روز حادثه دو دخترم برای خرید بستنی به بقالی محل رفته بودند اما چند دقیقه بعد دختر ده ساله ام در حالی که می لرزید به خانه آمد و گفت که خواهر چهار ساله اش توسط میوه فروش ربوده شده است. 

همان موقع با عجله خودمان را به میوه فروشی رساندیم و دخترم را از چنگال شیطانی این ناجوانمرد نجات دادیم و او را تحویل پلیس دادیم. حالا هم خواستار مجازاتش هستیم. سپس متهم در برابر دادرسان دادگاه ایستاد و ضمن انکار ربودن دخترک ادعا کرد که می خواسته به او هدیه ای بدهد!قضات دادگاه در پایان محاکمه مرد میوه فروش را به اتهام آدم ربایی به 15 سال حبس محکوم کردند.

آزار دختر 4 ساله توسط میوه فروش شیطان صفت در تهران

آزار دختر 4 ساله توسط میوه فروش شیطان صفت در تهران
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 32
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 30 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف