نمناک تکنولوژیاختراعات میکرو چیپ ضد بارداری
میکرو چیپ ، بیل گیتس
برای جلوگیری از بارداری راهها و روشهایی وجود دارد که در تمام آنها تقریبا خطا رخ می دهد اما دنیای تکنولوژی میکرو چیپی را در دست دارد که سدی محکم در برابر بارداری است.
تاریخ انتشار : 19 تیر 1393

جلوگیری از بارداری با اختراع میکرو چیپ جدید

 بیل گیتس میلیونر مشهور از اختراع میکرو چیپی خبر داد که با کاشت آن از بارداری می توان جلوگیری کرد و این میکروچیپ با کنترل از راه دور روشن و خاموش می شود.

میکروچیپ جلوگیری کننده از بارداری که انتظار می رود که از سال آینده تست و کار خود را آغاز کند به طوری است که در جفته کارگذاشته می شود و از بارداری جلوگیری کند.
این میکروچیپ ضد بارداری زنان را از مراجعات به کلینیک هایی که با روش هایی تا حدودی خطرناک از بارداری جلوگیری می کنند رها میسازد و با راحت ترین روش و البته بی دردسر ترین روش به خواسته شان می رساند.
 
میکرو چیپ ضد بارادری با چسبیدن به بخش تولید هورمون و منطقه ای از دستگاه تولید مثل که بارداری اصلی ترین مرحله خود را در آن قسمت شکل میدهد از رخ دادن پروسه طبیعی این عمل جلوگیری می کند و جالب است بدانید که تا سالهای سال قابلیت ماندن در داخل بدن را دارد.
 
میکروچیپ
 
نحوه کار میکرو چیپ تازه اختراع شده
 
میکرو چیپ
 
جزئیات میکرو چیپ ضد بارداری
 
 

میکرو چیپ ضد بارداری

میکرو چیپ ضد بارداری
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 24
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 22 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف