نابغه همراه ظریف در مذاکرات

نابغه همراه ظریف در مذاکرات که بود؟ + تصاویر

تاریخ انتشار : 24 تیر 1394کد مطلب : 17741زمان مطالعه : 1 دقیقه
نابغه ی سیاسی ایران در کنار ظریف در مذاکرات ! این عنوانی است که در روزهای قبل و بعد از توافق هسته ای ایران بسیار مطرح شده است که برای شناخت این فرد و دانستن واقعیت یا دروغی بودن این خبر با ما همراه شوید.

ظریف در مذاکرات به همراه نابغه ی سیاسی ایران دیده شد!! به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه های اجتماعی، مهم ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه های اجتماعی نقل می شود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت» بررسی می کند.

یکی از این شایعات داغ شبکه های اجتماعی در روزهای گذشته مربوط به یکی از همراهان وزیر خارجه کشورمان در وین است.

نابغه ی سیاسی ایران

 

 

**شایعه**

 س از جمع بندی وین شایعه ای به این مضمون در شبکه های اجتماعی گسترش یافت:«جوانی که در تیم دیپلماتیک ظریف می بینید مجتبی سعیدی نابغه سیاسی ایران است. جوانی متولد خرم آباد فارغ التحصیل دانشگاه علامه و رتبه یک دوره دکتری رشته علوم سیاسی دانشگاه هاروارد آمریکا. دارای بیش از 100 مقاله isi در زمینه علوم سیاسی بین الملل که توسط آکادمی علوم سیاسی دانشگاه هاروارد موفق به کسب مدال نابغه سال شده. به افتخار این جوان برومند ایرانی که پابه پای دکتر ظریف در مقابل قدرتهای بزرگ جهان به پای میز مذاکره نشسته».

 نابغه ی سیاسی ایران

 

**واقعیت**

 واقعیت این است که فرد مذکور در تصویر بالا یکی از محافظان جواد ظریف وزیر خارجه کشورمان است که در این سفر وی را همراهی کرده است.

نابغه همراه ظریف در مذاکرات که بود؟ + تصاویر

4.489
این مطلب مفید بود ؟7910
برگرفته از فارس /ن
وبگردی