نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها کلیه با این نوشیدنی نابود می شود!!
کلیه ، کلیه درد
سلامتی کلیه و پیشگیری از ابتلا به انواع بیماری های کلیوی رابطه ای مستقیم با تغذیه و عادات غذایی شما دارد. متاسفانه درمیان آنچه می خورید و می نوشید، نوشیدنی وجود دارد که کلیه را تخریب می کند.
بازدید : 5,059 نفر

این نوشیدنی کلیه را تخریب می کند

خوب می شناسیدش. نوشیدنی تخریب کننده کلیه را می گویم . نوشیدنی که سر سفره و میز شام اکثر خانواده ها دیده می شود و با افتخار ایستاده است تا سلامتی شما را نابود کند. نمی دانم چرا با این همه مضرا بازهم عده ای دست از نوشیدن این نوشیدنی مضر برنمی دارند. نوشابه را می گویم، نوشیدنی خوشمزه ولی نابود کننده سلامتی بدن.

مضرات و خطرات نوشابه برای سلامت کلیه ها

اصلاح سبک زندگی صنعتی و توجه بر رژیم غذایی یکی از عوامل اثر گذار برای رهایی از بیماری های شایع زندگی امروزی است.به گزارش «ایران» از پایگاه خبری هلث، نتایج تحقیقات پژوهشگران نشان داده رژیم غذایی که بر پایه مصرف نوشابه باشد عملکرد کلیه ها را تا دو برابر کاهش می دهد.

نوشابه

اثر مصرف نوشابه بر کلیه ها

در حقیقت نوشیدن این نوشیدنی شیرین گازدار، کلیه ها را در پاکسازی سموم بدن با مشکل مواجه می کند. فشار خون بالا از دیگر عوارض ناخوشایند مصرف این نوشیدنی است زیرا با اختلال در عملکرد کلیه ها بدن دیگر کنترلی روی فشار خون نخواهد داشت. این در حالی است که اگر مصرف روزانه نوشابه را کاهش دهیم یا در بهترین حالت این عادت برای همیشه کنار گذاشته شود می توان امیدوار بود که کلیه ها بتوانند با عملکرد مناسب در بدن فشار خون را کنترل و روند پاکسازی سموم را بدون مشکل انجام دهند.

کلیه ، بیماری کلیه با این نوشیدنی دوبرابر می شود!!

کلیه با این نوشیدنی نابود می شود!!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 13
برگرفته از ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف