ناتوانی جنسی

ناتوانی جنسی مردان و زنان با مصرف این گیاه

کد مطلب : 8098تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
ناباروری جنسی در زنان و مردان تقریبا در برخی موارد از دلایل یکسانی ایجاد و تشدید می شود که در ادامه در مورد آنها بیشتر میخوانید.

تاثیر این گیاه بر روی ناباروری در مردان و زنان:

 

ناباروری در مردان امروزه تبدیل به یک مشکل جدی شده است که راه درمانی مشکل و پرهزینه دارد. مصرف برخی مواد در ایجاد و تشدید این مکشکل نقش دارد که در ادامه می خوانید.

دلایل رایج ناتوانی و کم توانی جنسی کدامند؟
مصرف برخی داروها از قبیل داروهای مربوط به مشکلات و بیماری های قلبی - فشار خون بالا - مشکلات عصبی - افسردگی - اختلالات هورمون تیروئید - برخی آلرژی ها و رژیم های سنگین لاغری  و بدتر از همه مصرف الکل و مواد مخدر منشا ناتوانی و کم توانی های جنسی هستند.
ناباروری می تواند هزاران دلیل داشته باشد اما باید دانست بسیاری از آنها حاصل رفتارها و نتیجه عادات نادرست خود مردان است که با بی توجهی و کم اهمیتی برای برخی از مردان مشکلات را برای آنها ایجاد می کنند.
 
ماریجوانا

عواقب جدی مصرف این مواد مخدر 

 
 
ماریجوانا گیاهی که با عنوان یک ماده مخدر مصرف می شود و امروزه شمار بسیاری از جوانان و متاسفانه نوجوانان در جهان به مصرف آن اعتیاد دارند در ضعف جنسی و ناتوانی جنسی مردان بسیار نقش دارد و گفتنی است نتایج تحقیقات افرادی که تا قبل از سن ازدواج حدود 30 الی 40 بار از این ماده مخدر استفاده کنند خود را با مشکل جدی ناتوانی جنسی درگیر خواهند کرد و تا سن 40 تا 50 سالگی تقریبا به طور کامل توانایی جنسی خود را از دست خواهند داد.
مطالعاتی که بر روی شمار بسیاری از جوانان در کشور سودان انجام شده است نشان می دهد که جوانان و نوجوانان به طور گسترده از این ماده مخدر استفاده می کنند و قدرت جنسی خود را به مرور حتی تا سنین میان سالی از دست می دهند.
همانطور که در بخش های قبلی سلامت نمناک گفته شده است مصر ف یک دسته از دخانیات که با عنوان تفریح و بسیار گسترده یعنی همان قلیان مصرف می شوند علاوه بر ایجاد مشکلات تنفسی و پوستی در ایجاد و تشدید ناتوانی جنسی و ضعف نقش به سزایی دارد.

ناتوانی جنسی مردان و زنان با مصرف این گیاه

4.1358
این مطلب مفید بود ؟29761
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : نمناک /ن
نظرات2 نظر به ثبت رسیده است
سمانه 1395-08-05
علل های ناتوانی جنسی عبارت اند از:
۱- بیماری های غدد

سیستم غدد درون ریز بدن هورمون های تنظیم کننده سوخت و ساز بدن، عملکرد جنسی، تولید مثل، خلق و خوی، و را تولید می کند.

بیماری دیابت به عنوان مثال از یک بیماری غدد درون ریز است که می تواند یک فرد راکه دچار ناتوانی جنسی کند. دیابت توانایی بدن را برای استفاده از هورمون انسولین تاثیر می گذارد و . یکی از عوارض جانبی مرتبط با دیابت مزمن آسیب عصبی است. و این کار در احساس آلت تناسلی مرد تاثیر می گذارد و مثال ها ی دیگر ی از عوارض مرتبط با دیابت هستندکه جریان خون و سطح هورمون را دچار اختلال می کند. هر دو از این عوامل گفته شده می تواند به ناتوانی جنسی تاثیر بگذا
245
امیرقاسمی1396-02-19
بهترین راه درمان مصرف روزانه یک لیوان اب یخ صبح ناشتامیل شود ومصرف شربت زعفرون وعسل وپودرشده جیسینگ وباهم دارچین وزنجفیل هم افزوده شود وکمی تحرک بدن و دوری ازاسترس
88
وبگردی