نمناک سرگرمیگوناگون ناخن مصنوعی های عجیب به شکل دست انسان!! + فیلم
ناخن مصنوعی عجیب ، ناخن مصنوعی های عجیب
امروزه طراحی ناخن به به شدت فراگیر شده است و تقریبا همه خانم ها به انجام آن علاقه مند هستند اما ناخن های مصنوعی عجیبی نیز وجود دارد که تعجب انسان را بر می انگیزد.

عجیب ترین ناخن مصنوعی شبیه به دست

یکی از کارهایی که خانم ها برای زیبا شدن انجام می دهند، مانیکور کردن ناخن ها و یا کاشت ناخن مصنوعی است که با استفاده از این روش می توانند جذابیت بدست آورند. به همین دلیل شاید تا کنون شما مانیکورهای عجیب و غریب را در صفحات مجازی مشاهده کرده باشید که باید برای آن هزینه های بسیار زیادی نمایید. اما شاید به نظر شما عجیب و غریب ترین مدل مانیکور ناخن را تاکنون مشاهده نموده اید، اما این تنها تصوری اشتباه است و هر روز مدل هایی جدید از ناخن های مصنوعی متنوع در حال استفاده و رونمایی است.

برای مثال روز گذشته ویدیویی بسیار عجیب و غریب در صفحات مجازی منتشر شد که بسیار شوکه کننده بود وبا واکنش های متعددی روبرو شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

ناخن مصنوعی های عجیب

یک نوع ناخن مصنوعی عجیب و غریب

ناخن مصنوعی عجیب و غریب شبیه به دست انسان

به نظر شما عجیب ترین مدل ناخن مانیکور شده چه شکلی می باشد؟! تصور رویایی شما چه چیزی می تواند باشد؟! ایده های هر یک از شما در این زمینه قطعا متفاوت می باشد و اما عجیب و غریب ترین مانیکور ناخن متعلق به طرح دست روی ناخن است که بسیار عجیب و غیر منتظره می باشد.

یک سالن آرایشی روز گذشته ویدیویی عجیب و باور نکردنی از مانیکور طرح دست روی ناخن را در صفحه مجازی اش منتشر کرد که برای تمام کاربران شوکه کننده بود و اغلب آنها می خواستند تا نحوه ساخت آنرا متوجه شوند.

در ویدیو ذیل خانم آرایشگر در حال قطع کردن انگشت های مصنوعی می باشد که در نگاه اول این گونه تصور می شود که این ناخن ها کاملا واقعی هستند!. 

ویدیو ناخن مصنوعی های عجیب به شکل دست انسان ؛

عجیب ترین ناخن مصنوعی که می توانید ببینید!! + فیلم

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف