نمناک سرگرمیگوناگون راز ناخن های عجیب و دو طبقه مرد پاکستانی! + تصاویر
ناخن های عجیب ، روزنامه
مردی پاکستانی به بیماری عجیبی مبتلاست که وضعیت خاص او موجب حیرت پزشکان شده است چرا که این بیماری باعث شده است شاهد رشد ناخن های عجیبی باشد.

حیرت پزشکان از مردی با ناخن های عجیب و دو طبقه!

اتفاقات عجیب و غریب همیشه و در همه حال در حال رخ دادن هستند حتی با وجود پیشرفت روز افزون علم پزشکی باز هم شاهد رویدادهایی هستیم که بسیار شگفت انگیز به نظزمان می رسد.

بیماری هایی که گاه از عللی بغرنج نشآت می گیرند و حتی بیمار را تا پای مرگ می برند زیرا به قدری ناگهانی در علم پزشکی مانند گیاهی سمی جوانه می زنند و به شکلی غافلگیر کننده مانند علفی هرز در بدن بیمار می رویند که پزشکان فرصتی برای مقابله با آنها پیدا نمی کنند.

ناخن های عجیب و دو طبقه

ناخن های عجیب و دو طبقه مرد پاکستانی

مرد 28 ساله پاکستانی یکی از این افراد است که با بیماری عجیبی غافلگیر و سبب حیرت پزشکان این کشور شد.او پس از رشد ضایعه ای مانند شاخی کوچک روی ناخن اصلی انگشتش و چندی تحمل درد ناشی از آن عاقبت مجبور شد به بیمارستان مراجعه کند.

آنچه در بدن این بیمار می گذرد و هنوز پزشکان به نتیجه خاصی درمورد دلیل آن دست پیدا نکرده اند بیماری نادری است که برای بیمار ناخن های دو طبقه به ارمغان می آورد.

ناخن های عجیب و دو طبقه

مردی با ناخن های عجیب

دکتر محمد افضل راندهاوا در بیمارستان بهاوال پس از بیرون کشیدن ناخن با بیهوشی موضعی انگشت و انجام تحقیقات روی آن به کشف جالبی دست یافت.نتیجه آزمایشات بسیار تعجب آور بود زیرا با توجه به آنها جنس ناخن جدید را پروتئینی متراکم به نام کراتین تشکیل می داد.پروتئینی سنتز شده حاوی میزان بسیاری اسید آمینه که اگر میزان آن در بدن انسان از حد استاندارد بالاتر برود منجر به از کار افتادن کلیه ها خواهد شد.

راز ناخن های عجیب و دو طبقه مرد پاکستانی! + تصاویر

راز ناخن های عجیب و دو طبقه مرد پاکستانی! + تصاویر
:
امتیاز : 1.3 تعداد رای : 19
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف