نمناک تکنولوژیگوناگون ردیابی آنلاین توسط ناخن هوشمند + تصاویر
ناخن هوشمند ، ردیابی از طریق چشم
محققان MIT با جدیدترین تحقیق خود که ناخن هوشمند است در حال توسعه فناوری از طریق ردیابی چشم می باشند.
بازدید : 3,204 نفر

ناخن هوشمند گجتی برای ردیابی آنلاین

شرکت های متعددی درحال کار بر روی سیستم ردیابی از طریق چشم هستند و گروهی از محققان MIT این تحقیق را بر روی یکی دیگر از اعضای بدن و از طریق ناخن هوشمند انجام داده اند. 

در این فناوری تعامل انسان و ابزارهای الکترونیکی برای اندازه گیری حرکتی ارزیابی می شود اما آنچه محققان در ام آی تی دنبال می کنند شیوه جدیدی است که با نشستن روی ناخن کاربر می تواند کارهای جادویی انجام دهد.

گجت هوشمند

قرار است جزییات این تحقیق هفته آینده در کنفرانس اثر متقابل انسان و رایانه در کره جنوبی توضیح داده شود اما دو دانشجوی دانشگاه ماساچوست بنام های «سیندی هسین-لیو کائو» و «آرتم دمنت یوف» ردیابی به اندازه ناخن دست ساخته اند که برای اولین بار کار ردیابی چشمی به صورت آنلاین را انجام می دهد.
 
به عنوان مثال این ناخن جادویی(NailO) با نشستن روی دست شما هنگام درست کردن غذا، کمک می کند با گرفتن اطلاعات آنلاین شما را در پخت وپز صحیح کمک کند.
 
 لاک ناخن جادویی
 
NailO در شرایطی که هر دو دست مشغول هستند به عنوان کنترل از راه دور کار می کند و مانند اسکرول دستورالعمل های غذایی را در حال پخت و پز انجام می دهد. در واقع با تکان دادن دست ناخن جادویی می تواند بفهمد در حال انجام چه کاری هستید و در به سرانجام رساندن آن به صورت هوشمند کمک می کند.
 
ناخن هوشمند
 
این دو دانشجو نمونه اولیه را ساخته و در حال توسعه ابداع خود هستند تا تراشه ای چند منظوره ساخته تا کارهای روزانه کاربر را به صورت آنلاین انجام دهد. مثلاً اگر مکانیک باشید ناخن جادویی حین باز و بسته کردن موتور خودرو، در تعمیر آن با دادن اطلاعات آنلاین کمک کند.
 
ناخن هوشمند
 

ردیابی آنلاین توسط ناخن هوشمند + تصاویر

ردیابی آنلاین توسط ناخن هوشمند + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از خبرآنلاین-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف