نمناک اخبارحوادث کندن گوشت زنان با ناخن گیر فلزی توسط داعش + تصاویر
گازگیر فلزی داعش،گازگیر فلزی،موصل،شکنجه،مجازات،کندن گوشت تن زنان،ناخن گیر،ناخن گیر مخوف،پوشش،داعش،انسان نماهای داعش،گروه تروریستی داعش ، گازگیر فلزی داعش،گازگیر فلزی،موصل،شکنجه،مجازات،کندن گوشت تن زنان،ناخن گیر،ناخن گیر مخوف،پوشش،داعش،انسان نماهای داعش،گروه تروریستی داعش
گروه تروریستی تکفیری داعش وسیله مخوفی به نام ناخن گیر فلزی را برای مجازات وحشیانه زنان موصل به کار گرفته است.
تاریخ انتشار : 6 اسفند 1394
بازدید : 20,994 نفر

ناخن گیر فلزی داعش

ایندیپندنت با انتشار گزارشی در پایگاه اینترنتی خود نوشت:تروریست های انسان نمای داعش از ناخن گیر فلزی مخوفی برای شکنجه زنان موصل استفاده می کنند. از این وسیله که تروریست ها لفظ «گازگیر» را به آن اطلاق می کنند، برای تنبیه زنانی استفاده می شود که پوشش موردنظر این گروه تکفیری را ندارند. 
 
ناخن گیر فلزی

وسیله جدید داعش برای شکنجه

 
نگارنده گزارش ابداع ابزار جدید شکنجه بوسیله داعش، را نمایانگر گسترش وحشی گری های این گروه تروریستی در مناطق تحت اشغال خود، می داند. 
در ادامه گزارش آمده است:مدیر یکی از مدارس موصل که به تازگی موفق به فرار از این شهر شده است، از وجود چنین وسیله ای خبر داده و گفته است تروریست ها با این وسیله گوشت تن زنان را می کَنند. 
 
ناخن گیر فلزی

انبر گازی فلزی وسیله شکنجه داعش

 
یک زن 22 ساله متأهل اهل موصل نیز که پس از چندین تلاش ناموفق در نهایت توانست از این شهر بگریزد، اظهار داشت تروریست ها نسبت به یک سال پیش، سنگدل تر و بی رحم تر شده اند.

کندن گوشت زنان با ناخن گیر فلزی توسط داعش + تصاویر

کندن گوشت زنان با ناخن گیر فلزی توسط داعش + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 35
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 29 6
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف