نمناک سرگرمیدیدنی ها اعتیاد دختر جوان به ناخن!! + تصاویر
ناخن ، رکورد عجیب ناخن
دختر جوان از روزی که برای آموزش یک دوره آرایشی به آرایشگاه رفت به دلیل وحشتنی احمقانه احساس کرد که دیگر نباید ناخن هایش را کوتاه کند ، از آن روز 3 سال می گذرد و او همچنان قصد کوتاهی ناخن ندارد.
بازدید : 3,559 نفر

دختر جوانی که در سه سال گذشته ناخن ها را کوتاه نکرده است

فضای مجازی به عنوان یک ابزار برقراری ارتباط و اطلاع از گوناگون های عجیب و غریبما را با افرادی که به دلیل علایق و ویژگی های متفاوت شناخته می شود آشنا می کند، که در این بخش یکی از آنها را به شما معرفی می کنیم.

"سیمون تیلر" دختر جوانی که به دلیل علاقه بسیار به زیبایی ناخن در سه سال گذشته حتی 1میلی متر از طول ناخن هایش را هم کوتاه نکرده .

اگرچه بلندی ناخن ها او را از انجام بسیاری از کارها ناتوان ساخته ولی همچنان به این کار ادامه می دهد.

ناخن های بلند

عکس اندازه 8 سانتی متری ناخن های بلند دختر جوان

ناخن های بلند

علت بلندی بیش از حد ناخن های سیمون چیست؟

سیمون در مورد این مسئله می گوید:هیچ تصمیمی برای بلند شدن بی اندازه ناخن هایم نداشتم سال اول هر روز که میگذشت با خودم میگفتم که فردا آنها را کوتاه خواهم کرد ولی این فردا هنوز فرانرسیده است و همین باعث شد که 3 سال رشد ناخن های من بدون استفاده از ناخن گیر ادامه پیدا کنند.

 گاهی اوقات فکر میکنم که دیگر به رشد و بلندی ناخن هایم اعتیاد پیدا کرده ام ، اعتیادی که از سال 2014 زمانی که برای آموزش مراقبت و زیبایی ناخن به یک آرایشگاه رفته بودم آغاز شد دقیقاً از همان روز به نوعی از ناخن گیر وحشت داشته و دارم چرا که آن را به عنوان  ابزاری برای از بین بردن زیبایی ناخن هایم می دیدم.

ناخن های بلند

ناخن های بلند دختر جوان بعد از 3 سال کوتاه نشدن

 

وی در ادامه گفت و اطرافیان هر کدام به نحوی عکس العمل منفی به بلندی ناخن های دستانم نشان می دهند و حتی گاهی با مسخره کردن سعی دارند تا مرا از ادامه این علاقه منصرف کنند.

اصولا زمان زیادی برای تمیز کردن و مراقبت از ناخن هایم صرف می کنم ، گاهی 2 الی 3 ساعت این کار طول می کشد اما هنوز پشیمان نیستم و قصد دارم به این روند ادامه دهم.

ناخن های بلند

 

ناخن , دختری که 3 سال است ناخن هایش را کوتاه نکرده

اعتیاد دختر جوان به ناخن!! + تصاویر
:
امتیاز : 2.6 تعداد رای : 23
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 11
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف