نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ماجرای عاشق شدن نادر سلیمانی در برنامه دورهمی
نادر سلیمانی ، دورهمی
نادر سلیمانی بازیگر سریال ستایش و محله گل و بلبل مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی شد و درباره ماجرای آشنایی با همسرش و نقش مهران مدیری در این ازدواج گفت.
تاریخ انتشار : 21 مرداد 1396

نادر سلیمانی مهمان برنامه دورهمی شد

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 20 مردادماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان نادر سلیمانی بازیگر سریال ستایش بود. نادر سلیمانی بعد از سلام و احوال پرسی در برنامه دورهمی از زنده بودن کودک درونش گفت و درباره ماجرای آشنایی و ازدواجش صحبت کرد و گفت:من از بچگی آدم پر جنب و جوشی بودم و کودک درونم همیشه زنده است و واقعا غیرقابل کنترل هستم .

ماجرای بازیگر شدن نادر سلیمانی

نادر سلیمانی درباره ماجرای بازیگر شدنش گفت:من آبادان به دنیا آمدم و 2 سال بعد از جنگ به شیراز رفتم و تا زمانی که دیپلم بگیرم در شیراز بودم . برای دانشگاه به تهران آمدم.

یک روز در سال 73 من و آقای رادش مشغول ایفای نقش در یک تئاتر بودیم که آقای مدیری و خانم گلرخ حقیقی همسر سعید آقاخانی ما را دیدند و آقای مدیری برای همکاری از ما دعوت کرد و ما قرارداد فیلممان را در کبابی بستیم و پرواز 57 اولین همکاری ما با هم بود و بعد از آن ساعت خوش را با هم کار کردیم.

بازیگر سریال ستایش افزود :من از بچگی دوست داشتم خلبان بشوم و درحال حاضر کلکسیونی از هلی کوپتر دارم و تمام روزهای تعطیل من به پرواز اختصای دارد و در واقع به این کار اعتیاد دارم .

مهران مدیری درباره کم کار شدن نادر سلیمانی پرسید که گفت:حدود 2 سال پیش به علت ناراحتی قلبی و بستری شدن در بیمارستان کم کار شدم و واقعا احساس خستگی میکردم و نیاز داشتم که کمی استراحت کنم که این دوری کم کم به افسردگی تبدیل میشد که از آن جلوگیری کردم. من در دانشگاه کارگردانی خوانده ام و درحال نوشتن یک کار عروسکی هستم .

نقش مهران مدیری در عاشق شدن نادر سلیمانی

بازیگر محله گل و بلبل درباره ماجرای عاشق شدنش گفت:خانم من با خانم نعیمه نظام دوست برای تست بازیگری نزد آقای مدیری آمده بودند و همسر من در این تست رد شد و من چون عاشق همسرم شده بود به آقای مدیری اصرار کردم که ایشان را به هر نحوی که شده بپذیرد و با اصرار فراوان من آقای مدیری پذیرفت و این راه اشنایی ما بود و خوشبختانه زندگی بسیار خوبی دارم و حاصل این عشق یک دختر و یک پسر است.

 نادر سلیمانی در برنامه دورهمی

نادر سلیمانی در برنامه دورهمی

نادر سلیمانی درباره نقش مورد علاقه اش گفت :نقش مورد علاقه من نقشی است که در سریال ستایش بازی کردم و آنجا یک هندوانه فروش بودم که زیر بار حرف زور نمیرفت و خودم هم چنین شخصیتی دارم و اغلب کارهایی که با اقای مدیری کار کرده ام از بهترین کارهای من است.

بازیگر فیلم ساعت خوش درباره دستمزد و باند بازی در سینما گفت:باندبازی در سینما غوغا میکند و دیگر بازی بازیگر جایش را به چهره و آشنایی و دوستی آن بازیگر داده است و درباره دستمزد بازیگران افزود :اولین دستمزد من 20 هزار تومان بود که به من ندادند و من در آن سال که مشغول بازی در پرواز 57 بودم و پدرم فوت کرد مجبور شدم برای مراسم پدرم پول قرض بگیرم.

خاطره خلاف رانندگی نادر سلیمانی

مهران مدیری درباره رانندگی کردن نادر سلیمانی گفت:نادر شنیده ام که تو خیلی بد رانندگی میکنی این درست است ؟ نادر سلیمانی گفت:نه من خیلی هم خوب رانندگی میکنم فقط کمی سرعت را دوست دارم و یکبار هم یک میلیون و نیم جریمه شدم. تو میدانی که من عاشق موتور سواری هستم و یکبار یک سرهنگ از من درباره موتورسواری در پیاده رو پرسید و من با تاکید فراوان گفتم که کار بسیار بدی است اما فردای آن روز به علت ترافیک خودم در پیاده رو موتور سواری کردم و همان سرهنگ را دیدم و از خجالت آب شدم.

نادر سلیمانی درباره بزرگ ترین ترس زندگی اش گفت:من از سگ به شدت میترسم و حتی یکبار سعید اقاخانی سر یک سکانس به من گفت که برو و کنار آن سگ بایست که من گفتم اگر یک میلیارد هم به من بدهی این کار را نمیکنم و در برنامه دورهمی از آرامش این روزهایش که مدیون همسرش است صحبت کرد و خودش را به کرگدن تشبیه کرد و درباره رفتن عارف لرستانی و غمی که بعد از او در دلش نشست صحبت کرد.

در بخش پایانی برنامه نادر سلیمانی یکی از عکس هایی که در نمایشگاه عکسش وجود دارد را به موزه دورهمی تقدیم کرد.

ماجرای عاشق شدن نادر سلیمانی در برنامه دورهمی

ماجرای عاشق شدن نادر سلیمانی در برنامه دورهمی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف