نمناک اخبارحوادث شرور معروف به نادر چینی دستگیر شد
نادر چینی ، شرور
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری شروری معروف به نادر چینی که در داخل شهر قدس اقدام به زورگیری می کرد، خبر داد.
تاریخ انتشار : 26 آذر 1393

سرهنگ حجت الله کرمی زند گفت:فردی شرور معروف به «نادر چینی» با اقدامات شرارت آمیز و ایجاد درگیری که در یکی از محله های شهرستان قدس، موجب سلب آسایش شده بود توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود:بر اساس دستور مقام قضایی تحقیقات پیرامون اقدامات این متهم آغاز شد و تیم های عملیاتی این یگان ضمن تحقیقات و بررسی های شبانه روزی دریافتند که این متهم یکی از اراذل و اوباش سابقه دار محدوده مذکور است که مدتی نیز به جرم شرارت در زندان به سر برده است.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس غرب استان تهران گفت:با مشخص شدن این امر و شناسایی محل اختفای متهم، تیمی از ماموران این یگان برای دستگیری متهم وارد عمل شدند و پس از هماهنگی های انجام شده طی یک عملیات ضربتی این متهم که در مخفیگاهش مخفی شده بود را بازداشت کردند.

سرهنگ کرمی زند افزود:در بررسی سوابق این فرد مشخص شد متهم دارای سوابق اخلال در نظم عمومی و مشارکت در نزاع و سرقت به عنف و تهدید با سلاح می باشد.

شرور معروف به نادر چینی دستگیر شد

شرور معروف به نادر چینی دستگیر شد
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 20
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 18 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف