نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ناسزای یک تماشاچی به اکبر عبدی + تصاویر
اکبر عبدی ، اکبر عبدی در کنار مادرش
در سری جدید شام ایرانی رضا داوودنژاد میزبان اکبر عبدی، فیروز کریمی و بیژن بنفشه خواه بود. اکبر عبدی در این برنامه خاطره جالبی را تعریف میکند که بد نیست آن را بخوانید.

قسمت اول از مجموعه دوم سری جدید شام ایرانی به تازگی وارد شبکه نمایش خانگی شده است. در اولین قسمت از سری جدید شام ایرانی که کاری از محمد شایسته است، رضا داوود نژاد میزبان بود. داوودنژاد در این قسمت میزبانی اکبر عبدی، فیروز کریمی و بیژن بنفشه خواه را بر عهده داشت. 

بیِن بنفشه خواه،اکبرعبدی،فیروز کریمی و رضا داوودنژاد در شام ایرانی

در دومین قسمت از سری دوم شام ایرانی که اکبر عبدی، فیروز کریمی و رضا داوودنژاد مهمان بیژن بنفشه خواه بودند و بنا بود به پذیرایی بنفشه خواه نمره دهند عبدی با بازگویی بخشی از خاطرات خود به شدت محفل را گرم کرد.

اکبر عبدی با کت و شلوار آبی در شام ایرانی

یکی از جالبترین خاطرات عبدی مربوط می شد به اکران مادر در جشنواره فیلم فجر؛ وی که با مادر خود به تماشای این فیلم رفته بود با تشویقهای عجیب و غریب یکی از مخاطبان که ابتدا یک تکه به عبدی انداخته و بعد بازی او را می ستود مواجه شد. شبکه ایران خاطره نگاری عبدی از این اتفاق را در ادامه ارائه کرده است:

اکبر عبدی و محمدرضا کشاورز در فیلم مادر

یادم می آید برای اولین نمایش جشنواره ای فیلم مادر به همراه مادرم به سینما آفریقا رفته بودیم. لژ سینما آفریقا هم در همان درب ورودی بود. ما بعد از اینکه تیتراژ شروع شد وارد سالن شدیم و برای همین کسی نمی دانست که من در سالنم اما چشمتان روز بد نبیند به محض اینکه بازی من در فیلم آغاز شد یکی از مخاطبان که ردیف جلوی من نشسته بود ضمن تعریف از کار من مدام هم فحشی نثارم می کرد.

اکبر عبدی در فیلم مادر

مثلا می گفت:پدرسوخته عجب بازیگری است یا می گفت:بی شرف واقعا هنرمند است. یا اینکه پدر... چقدر خوب این نقش را درآورده.! این ماجرا ادامه داشت تا پایان فیلم که چراغهای سالن را روشن کردند. طرف تا برگشت به عقب مرا دید و در جایش خشکش زد و بعد آمد به طرفم و گفت:بازی ات واقعا عالی بود آقای عبدی. دم شما گرم.

اکبر عبدی در کنار مادرش

مادرم هم که زنی مسن بود و در عین حال از اینکه به پسرش توهین شده بود، نه گذاشت و نه برداشت و به این مخاطب گفت:بازی اش عالی است اینقدر بهش فحش دادی. اگر بازیش بد بود چه می کردی؟

ناسزای یک تماشاچی به اکبر عبدی + تصاویر

ناسزای یک تماشاچی به اکبر عبدی + تصاویر
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 100
برگرفته از inn.ir
این مطلب مفید بود ؟ 95 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف