ناصر محمدخانی

ناصر محمدخانی برای بار سوم داماد شد + عکس

تاریخ انتشار : 5 آذر 1396کد مطلب : 60348زمان مطالعه : 2 دقیقه
ناصر محمدخانی بازیکن سابق تیم پرسپولیس و تیم ملی برای بار سوم ازدواج کرد که تصویر مراسم ازدواج او را در این مطلب می بینید.

سومین دامادی ناصر محمدخانی

ناصر محمدخانی ستاره سابق پرسپولیس دو شب پیش مراسم ازدواج سوم خود را در حضور اسطوره های سابق این تیم جشن گرفت. در مراسم ازدواج ستاره سابق پرسپولیس، مجتبی محرمی،مرتضی فنونی زاده، رحیم یوسفی،بهروز رهبری فرد و .. حضور داشتند.

ناصر محمد خانی چند سال پیش به دلیل قتل همسرش توسط زنی به نام شهلا عزادار شد و بعد از آن مجددا ازدواجی ناموفق داشت و دو شب پیش برای سومین بار ازدواج کرد.

ناصر محمدخانی

همسر سوم ناصر محمدخانی

ناصر محمدخانی

ازدواج ناصر محمدخانی بازیکن سابق پرسپولیس

ناصر محمدخانی

ازدواج ناصر محمدخانی بازیکن سابق پرسپولیس

بیوگرافی ناصر محمدخانی:

ناصر محمدخانی متولد 16 شهریور 1336 بازیکن سابق تیم پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران است. وی در نیمه اول دهه 60، در 152 بازی موفق به زدن 59 گل برای تیم پرسپولیس شد. ناصر سابقه آقای گلی با تیم بانک ملی نیز دارد. همچنین او 25 بازی و 19 گل ملی در کارنامه دارد. او هم اکنون سرپرست تیم فوتبال امید پرسپولیس است. در تاریخ 3 خرداد 1362 در جریان پیروزی چهار بر صفر پرسپولیس برابر راه آهن دو گل زد و زمینه ساز قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی تهران شد.

در تاریخ 9 مهر 1365 در مرحله یک چهارم پایانی بازی های آسیایی 1986 در مقابل کره جنوبی در ضربات پنالتی، پنالتی خود را از دست داد و ایران، پنج بر چهار در ضربات پنالتی و شش بر پنج در مجموع نتیجه را واگذار کرد و حذف شد. او جزو 14 نفری بود که در سال 65 و هنگام بازی های آسیایی 1986 در اعتراض به کادر فنی تیم ملی، از این تیم استعفا داد. او در تیر ماه 69 با دعوت علی پروین به تیم ملی برگشت.

ناصر محمدخانی برای بار سوم داماد شد + عکس

2.320
این مطلب مفید بود ؟911
برگرفته از مثلث/ی
وبگردی