نمناک اخبارحوادث نامادری بیرحم چشمان کودک 4 ساله را درآورد +عکس 16+
نامادری کودک ، جنایت نامادری با پسربچه 4 ساله مبتلا به شب ادراری
نامادری کودک را برای شب ادراری به طرز وحشتناکی تنبیه کرد ، زن شیطان صفت با رفتار وحشیانه خود خشم کاربران فضای مجازی و مردم منطقه محل زندگی اش را برانگیخت.
تاریخ انتشار : 28 اسفند 1395

نامادری شیطان صفت چشمان کودک 4 ساله همسرش را درآورد

جنایت نامادری کودک را نا بینا کرد .رفتار زشت و غیرقابل تحمل کودک آزاری در جهان روز به روز در حال افزایش است و متاسفانه به جای آنکه نام مادر را که مظهر محبت و ازخودگذشتگی است همراه با این صفات بیاوریم برای برخی از زنان دور از انسانیت این عنوان مقدس با عناوین دردناک در مورد فرزندانشان همراه می کنیم به خصوص در مناطق محروم و کم امکانات که به واسطه رسیدگی ارگان های دولتی و اجتماعی برخی از زن و مردها مرتکب جنایاتی غیرقابل بخشش در مورد کودکان بیگناه می شوند.

ماجرای دردناک و تلخ کودک آزاری نامادری به دلیل شب ادراری پسربچه خردسال

یکی از این جنایات روز گذشته در یکی از شهرستان های استان "مسوینگو" واقع در مرکز " زیمبابوه" رخ داد و انتشار تصاویر آن باعث واکنش شدید کاربرای فضای مجازی شد ، کاربرانی که کامت های خود را فقط با هدف درخواست برای رسیدگی به این جرم ارسال کرده بودند.

به گزارش میرر نامادری شیطان صفت به دلیل شب ادراری پسربچه 4 ساله همسرش چشمان او را از حدقه درآورد.

تصاویر دلخراش نشا می دهد که کودک بینوا با چشمانی خونین و وضعیت غیر قابل تحمل بافت چشمی که بیرون از حدقه است روی زمین نشسته .

نامادری کودک

عکس تنبیه بدنی دردناک نامادری برای شب ادراری کودک

بر اساس گزارشات منابع محلی این زن که به عقیده مردم منطقه روح شیطانی داشت بعد از بازداشت توسط نیروهای پلیس بلند می خندید و مدام تکرار می کرد که او فرزند من نیست و شما اشتباه گرفته اید.این زن که نامش منتشر نشده است برای رسیدگی جدی به پرونده در بازداشت به سر می برد. 

نامادری بیرحم چشمان کودک 4 ساله را درآورد +عکس 16+

نامادری بیرحم چشمان کودک 4 ساله را درآورد +عکس 16+
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 27
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف