نمناک اخبارجامعه نامزدی جنجالی پسر 12 ساله با دختر 11 ساله
نامزدی ، نامزدی پس 12 ساله مصری
نامزدی پسر 12 ساله با دختر عموی 11 ساله اش در مصر، مردم این شهر را شوکه کرد تا جایی که صدای رییس مرکز کمک های حقوقی زنان نیز به صدا در آمد.
تاریخ انتشار : 4 آبان 1395

نامزدی پسر 12 ساله با دختر عموی 11 ساله اش در مصر

اعلام نامزدی پسر 12 ساله مصری با دختر عموی 11 ساله اش در جریان برگزاری جشن عروسی برادر بزرگتر پسربچه باعث شوک میهمانان شد.«عمر» 12 ساله - داماد کوچک - پس ازاعلام رسمی نامزدی اش گفت:بسیار خوشحالم که در آینده ای نه چندان دور با دخترعمویم «غرام» ازدواج خواهم کرد.
پدر عمر به خبرنگاران گفت که هیچ مشکلی درباره این وصلت دیده نمی شود. به همین خاطردر عروسی پسر بزرگترم تصمیم گرفتم نامزدی پسرکوچکترم را هم اعلام کنم.

نامزدی

عروسی پسر 12 ساله با دختر 11 ساله

این در حالی است که براساس قوانین مصر ازدواج زیر سن قانونی 18 سال ممنوع است.در پی انتشار این خبر که واکنش های زیادی درمیان مردم مصر و رسانه ها داشت، رئیس مرکز کمک های حقوقی زنان اعلام کرد:در این ارتباط شکایتی تنظیم خواهد شد و موضوع را از طریق قانونی پیگیری خواهیم کرد، چراکه ازدواج دختران در این سن فرصت برابری با مردان از جمله تحصیل و حضور در عرصه های اجتماعی را از آنان خواهد گرفت.

از سوی دیگر پدر «عمر» گفته:پسرش و دختربرادرش به یکدیگر علاقه مند هستند و پس از رسیدن به سن قانونی ازدواج خواهند کرد

نامزدی جنجالی پسر 12 ساله با دختر 11 ساله

نامزدی جنجالی پسر 12 ساله با دختر 11 ساله
:
امتیاز : 2.6 تعداد رای : 54
برگرفته از رکنا -/ر
این مطلب مفید بود ؟ 28 26
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف