نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون واکنش نامزد جدید رونالدو به نگهداری از فرزندش!
نامزد جدید رونالدو ، جورجینا رودریگز
جورجینا رودریگرز نامزد جدید رونالدو از رابطه خوبی با خانواده رونالدو برخودار است و تقریبا یکی از این خانواده شده است اما ناگهان شنید که او باید برای دو فرزند دیگر رونالدو، مادری کند.
تاریخ انتشار : 22 فروردین 1396

نگهداری نامزد جدید رونالدو از فرزندان رونالدو

انتظار کریستیانو رونالدو ستاره تیم ملی پرتغال و رئال مادرید اسپانیا برای تولد دو قلو از یک زن ناشناخته، برای جورجینا رودریگز نامزد جدیدش، خبر خوشایندی نبوده است.

بنا به گزارش نمناک به نقل از عصرخبر ، جورجینا و رونالدو چند هفته ای است که با هم دوست شده اند و قرار است نامزدی و سپس ازدواج خود را اعلام کنند.

جورجینا در حالی با رونالدو دوست شده که بازیکن رئال مادرید، یک پسر به نام جونیور دارد. این پسر به اصرار رونالدو هنوز مادرش واقعیش را نمی شناسد. در مقابل جورجینا به قدری به جونیور نزدیک شده که همچون مادر او شده است.

رونالدو و نامزد جدیدش

جورجینا همچنین از رابطه خوبی با خانواده رونالدو برخودار است و تقریبا یکی از این خانواده شده است اما ناگهان شنید که او باید برای دو فرزند دیگر رونالدو، مادری کند.

وی به رونالدو گفته که به محض تولد این دو قلو، سرپرستی آنها را به عهده خواهد گرفت. او پیشتر در زمینه تربیت کودکان کار کرده است.

رونالدو از ابتدای سال 2017، در بسیاری از مناسبت ها با جورجینا علنا حضور داشته است. این دختر که در زمینه طرح لباس کار می کند، در بسیاری از دیدارهای تیم رئال مادرید برای تشویق رونالدو در استادیوم حضور می یابد.

واکنش نامزد جدید رونالدو به نگهداری از فرزندش!

واکنش نامزد جدید رونالدو به نگهداری از فرزندش!
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 103
برگرفته از عصر خبر/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 66 37
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف