نمناک اخبارورزشی خوشگذرانی کریستیانو رونالدو با نامزد جدیدش + عکس
کریستیانو رونالدو ، تصاویر کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو به همراه جدیدترین نامزدش جورجینا رودریگز برای تفریح به دیزنی لند رفته بود که شکار عکاسان شد .
تاریخ انتشار : 4 آذر 1395

کریستیانو رونالدو با جدیدترین نامزدش در دیزنی لند

س از جدایی جنجالی کریستیانو رونالدو از نامزدش ، گمانه های زیادی در مورد نامزد بعدی رونالدو به گوش میرسد . این فوق ستاره پرتغالی هر روز با چالش و جنجالی جدید روبروست و اطراف او را دختران بسیار زیبا احاظه کرده است . رونالدو با دختر جدیدی در محافل عمومی دیه شد که گویا نامزد جدید او است ، گرچه این ستاره پرتغالی سعی در پوشاندن چهره اش داشت اما توسط عکاسان شاسایی شد .

ستاره 31 ساله پرتغالی رئال مادرید،روز گذشته در حالی که تمام تلاشش را کرده بود تا شناخته نشود توسط پاپاراتزی ها در دیزنی لند پاریس شکار شد

کریستیانو رونالدو به همراه جدیدترین نامزدش "جورجینا رودریگز" برای تفریح به دیزنی لند رفته بود.

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو با نامزد جدیدش

رونالدو که اخیرا از مدل اسپانیایی "دزیر کوردرو" جدا شده حال با دختر جوان اسپانیایی رابطه جدیدی را آغاز کرده که هنوز مشخص نیست در کجا با هم آشنا شده اند.

درباره نامزدهای متعدد رونالدو باید گفت که کریستیانو رونالدو با چهارمین زن زندگی خود هم نساخت. اخبار رسیده حاکی از آن است که رونالدو از نامزد روسی اش ایرینا شایک جدا شده است و بعد از آن کریس رونالدو رابطه ای جدید با بانوی شایسته اسپانیا برقرار کرده است اما رابطه اش با او هم دوام چندانی نداشت . او از زمان جدا شدن از ایرنا شایک با پسرش زندگی می کند. پسری که هیچ کس مادرش را نمی شناسد و خود کریس هم زیر بار فاش کردن نام مادرش نرفته است.

ایرینا چهارمین زن زندگی کریستیانو رونالدوی 30 ساله محسوب می شد. رونالدو با هیچ کدام از نامزدهای قبلی خود نیز نماند که معروف ترین آن جمارز بود. گفتنی است رونالدو از ازدواج قبلی اش که هیچ گاه هویت آن زن مشخص نشد یک پسر پنج ساله به نام جونیور دارد.

تصاویر کریستیانو رونالدو با نامزد جدیدش

 

کریستیانو رونالدو

نامزد جدید کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو
نامزد جدید کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو با نامزد جدیدش

خوشگذرانی کریستیانو رونالدو با نامزد جدیدش + عکس

خوشگذرانی کریستیانو رونالدو با نامزد جدیدش + عکس
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 51
برگرفته از توریسم آنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 33 18
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف