سوشا مکانی

جنجال عکس جدید نامزد سوشا مکانی!

کد مطلب : 26333زمان مطالعه : 3 دقیقه
مثل اینکه سوشا مکانی قرار نیست از اتفاقات اخیر عبرت گرفته و به جایگاه سابقش در پرسپولیس بازگردد. درست در شبی که قرار بود خبر بازی اش در پرسپولیس اعلام شود دباره وارد حاشیه های همیشگی اش شد.

سوشا مکانی باز مشکل ساز شد

جنجالهای سوشا مکانی دروازه پرسپولیس تمامی ندارد.این بازیکن پرسپولیس که اخیرا به خاطر رفتارهایش مدتی را در اوین به سر برده و حاشیه های بسیاری را به وجود آورده بود هم اکنون وضعیت ثابتی نداشته و حالات و واکنش هایش نشان می دهد که هر چه زودتر باید او را به یک پزشک معرفی کرد تا تحت درمان قرار بگیرد. 

واکنش های سوشا در جریان بازی های پرسپولیس همیشه عجیب بود و هر لحظه این احتمال وجود داشت او با بازیکن یا مربی حریف، داور و کمک داور، بازیکن یا مربی خودی و حتی خودش درگیر شود و جنجال به پا کند. بیرون میدان هم سوشا همین شرایط را داشت و با رفتارهایش غیرقابل پیش بینی به نظر می رسید.

سوشا مکانی

 

حالا این رفتارها به اوج رسیده است. درست در شبی که از باشگاه پرسپولیس به سوشا خبر دادند شاید بتوانی همین هفته برای پرسپولیس مقابل سپاهان بازی کنی، سوشا روی اینستاگرام خود با انتشار عکسی همراه دختری که سوشا او را نامزد خود معرفی می کند، پست گذاشت و نوشت:«اشتباهی نکردم که پشیمان باشم... نگران فوتبالم نیستم و نگران آبرویم هستم... این دنیا زنگ آخر نیست و زنگ بعد حساب داریم.» 

این پست واکنش تند علی اکبر طاهری را به همراه داشت و سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس با سوشا تماس گرفت و او را بابت این سوتی بزرگ سرزنش کرد اما سوشا سوتی بعدی را به نمایش گذاشت و پس از پاک کردن این پست و تمام پست های قبلی اینستاگرام خود، مدعی شد هیچ گونه فعالیت اینستاگرامی نداشته است! 

این ادعا در حالی مطرح شده که آخرین پست اینستاگرامی سوشا به راحتی در دسترس است و به قدری این مطلب منتشر شده که پاک کردن آن از اینستاگرام دردی را دوا نمی کند. حالا معلوم نیست سوشا این خالی بندی بزرگ را چگونه می خواهد جمع کند. 

شاید با گفتن این جمله که اینستاگرام من هم مثل تلگرامم مورد هجوم هکرها قرار گرفته، در سوتی دادن هت تریک کند!


سوشا مکانی در لیست پرسپولیس قرار گرفت

ایسنا نوشت: پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ، در گفتگو با سایت این باشگاه ضمن ابراز رضایت از حضور سوشا مکانی در تمرینات سرخپوشان، اظهار داشت:با رایزنی های فراوان آقای طاهری و مسوولان باشگاه و همچنین مساعدت های ویژه قوه قضاییه، سوشا مکانی در چندین جلسه مفید با حضور سرپرست باشگاه، حراست و مسوولان شرکت کرد و هماهنگی لازم در خصوص بازگشت به تمرینات، صورت پذیرفت.

 

وی افزود:سوشا مکانی دروازه بان ملی پوش پرسپولیس پس از شرکت در جلسات متعدد باشگاه، در مورد موارد و مسائل مطرح شده توضیحاتی را ارائه کرد و ابراز ندامت و پشیمانی خود را اعلام داشت و تعهد داد در قبال حواشی و تحریکات روحی و روانی و همچنین فعالیت های فضای مجازی در حد و حدود و قالب حرفه ای عمل کند. باشگاه نیز طبق مقررات و مستندات اخذ شده، جرایم لازم را اعمال و مبلغی را از قرارداد وی کسر و با توبیخ کتبی در پرونده نامبرده اقدام کرد.

 

مدیر رسانه ای سرخپوشان در ادامه تصریح کرد:در این جلسات، پس از یادآوری انتظارات باشگاه، هواداران، جامعه ورزش و مردم و از همه مهمتر الگوبرداری جوانان، به دروازه بان ملی پوش سرخپوشان نکات لازم منتقل شد و باشگاه از وی خواست در قبال حمایت های انجام شده، عملکرد قابل قبولی را از خود نشان دهد و او نیز در قبال آن، تعهدات لازم را ارائه داد.

 

خمارلو خاطرنشان کرد:سوشا با هماهنگی باشگاه و کادر فنی در تمرینات تیم شرکت کرد و با صحبت هایی که با کادر فنی و خصوصا با برانکو ایوانکوویچ داشت به کار خود در تیم ادامه داد و توانست در فهرست بازیکنان تیم و حضور در اردو برای بازی با سپاهان اصفهان قرار گیرد. ضمن اینکه حضور او در بازی روز سه شنبه در حیطه اختیارات کادر فنی می باشد.

 

مدیر روابط عمومی باشگاه در پایان افزود:امیدواریم با اقداماتی که برای این بازیکن ملی پوش صورت گرفته، شاهد عملکردی خوب از این بازیکن باشیم تا در آینده شاهد اتفاقاتی از این دست نباشیم.

جنجال عکس جدید نامزد سوشا مکانی!

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
برگرفته از جام نیوز-/ف
برچسب :
وبگردی