نمناک سرگرمیگوناگون زن جوان بعد از یکسال فهمید نامزدش پسر نبوده!! + عکس
نامزد ، فریب زن
زن بیوه بعد از جدا شدن از همسرش با یک فرزند زندگی جدیدی آغاز کرده بود که با پسری جوان آشنا شد ، پسری که بعد از مدتی دوستی دختر بودنش لو رفت.

نامزد زن جوان چینی پسر نبود؟!

زن جوان چینی یک سال بعد از آشنایی با نامزدش متوجه شد که نامزد او پسر نبوده و تنها با لباس و ظاهری مبدل سعی در فریب او داشته است.
Chinese Woman Had No Idea That “Boyfriend” of More Than a Year Was Actually a Woman Too
نامزد قلابی

فاش شدن راز نامزد قلابی زن بیوه چینی

نامزد زن جوان دختر از آب درآمد!

"وانگ ژی" 41 ساله مادر یک فرزند اهل ژیجانگ چین یک سال بعد از آنکه با مردی جوان تر از خود آشنا شده بود متوجه شد که فریب خورده و فردی که قصد داشت در آینده نزدیک با او ازدواج کند دختر جوانی بود با ظاهر و لباس مبدل که مدتها او را فریب داده بود. "وانگ" سال گذشته از همسر سابقش جدا شد و با تنها فرزندش زندگی می کرد تا اینکه مدتی بعد با پسر جوانی آشنا شد و آشنایی آنها به دوستی ادامه پیدا کرد و در نهایت آنها تصمیم گرفتند تا با هم برای آینده تصمیم بگیرند و حتی در مورد ازدواج برنامه ریزی کنند اما این برنامه ریزی ها فریب بود و دختر جوان با تغییر چهره خود را شبیه پسر کرده و این رابطه را ادامه می داد.
نامزد قلابی

عکس دختر جوانی که خود را پسرجا زد و نامزد قلابی زن بیوه شد

نامزد قلابی

عکس یادگاری زن چینی با پسرقلابی

"وانگ" می گوید در مدت این یک سال موردی پیش نیامد که من به پسر نبودن او مشکوک شوم چرا که ملاقات ما زیاد نبود و بیشتر از طرق چت و تلفنی با هم ارتباط داشتیم تا اینکه برای صحبت با والدینش به محل زندگی او رفتم و آنجا متوجه شدم که فریب خورده ام ، پدر و مادرش به من گفتند که او دختری دروغگوست و با این روش زنان و دختران دیگر را فریب می دهد.

زن جوان بعد از یکسال فهمید نامزدش پسر نبوده!! + عکس

زن جوان بعد از یکسال فهمید نامزدش پسر نبوده!! + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 34
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 27 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف