نمناک اخبارجامعه پرطرفدارترین نامهای منتخب ایرانی در سال 96
نامهای منتخب ایرانی ، سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور پر طرفدارترین نامهای منتخب ایرانی نوزادان در 6 ماهه اول سال توسط خانواده ها را اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 16 مهر 1396

نامهای منتخب ایرانی در سال 96

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور پر منتخب ترین اسامی نوزادان در 6 ماهه اول سال توسط خانواده ها را اعلام کرد و گفت:همچنین در شش ماهه اول سال جاری بیش از 750 هزار واقعه ولادت در کشور به ثبت رسیده است.

سیف الله ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور به آمار دو واقعه حیاتی فوت و ولادت در شش ماهه اول سال جاری اشاره کرد و گفـت:در شش ماهه اول سال جاری 764 هزار و 324 واقعه ولادت و 181 هزارو 542 واقعه فوت به ثبت رسیده است.

وی با بیان اینکه والدین نوزادان همچون آمارهای موجود سال قبل نام های امیر علی و فاطمه را به عنوان بهترین نام برای فرزندانشان انتخاب می کنند، اظهار کرد:نام های امیرعلی، محمد، علی، امیرحسین و ابوالفضل در بین نوزادان پسر و نام های فاطمه، زهرا، حلما، یسنا و زینب در بین نوزادان دختر بیشترین فراوانی را داشته اند.

به گفته سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور، 10 اسم منتخب پسرانه و دخترانه از سوی والدین برای نوزادانشان در شش ماهه اول سال 96 به ترتیب برای نوزادان پسر امیرعلی، محمد، علی، امیرحسین، ابوالفضل، حسین، محمدطاها، امیرعباس، محمدحسین و محمدرضا و برای نوزادان دختر فاطمه، زهرا، حلما، یسنا، زینب، نازنین زهرا، رها، آوا، باران و ریحانه اعلام شده است.

نامهای منتخب ایرانی

نامهای منتخب ایرانی 96

نامهای منتخب ایرانی در سال 96 کدامند؟

پرطرفدارترین نامهای منتخب ایرانی در سال 96
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 67
برگرفته از ایسنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 46 21
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف