نمناک ورزشگوناگون نامه احساسی بوفون به یار 25 ساله اش!
جیجی بوفون ، بوفون
دروازه بان افسانه ای یوونتوس که به تازگی رکورد بیشترین کلین شیت تاریخ کالچو را شکسته است، نامه ای عاطفی برای یار 25 ساله خود نوشت.
بازدید : 2,046 نفر

نامه احساسی بوفون به یار 25 ساله اش!

جان لوئیجی بوفون دروازه بان متعصب و اسطوره باشگاه یوونتوس که توانست رکورد بیشترین کلین شیت تاریخ سری آ را در دربی تورین بشکند، با مخاطب قرار دادن دروازه خود نامه ای احساسی را نوشته است.

بوفون توانست رکورد 929 دقیقه روسی، گلر سابق میلان را بعد از تقریبا 22 سال بشکند و رکورد 974 دقیقه را برای خود ثبت کند.

کاپیتان متعصب بیانکونری به این مناسبت نامه ای احساسی با مخاطب قرار دادن دروازه خود در صفحه شخصی خود نوشت که به شرح زیر است:زمانی که 12 سالم بودم پشت به تو

قرار گرفتم.(اشاره به زمانی دارد که پستش را از هافبک به گلر تغییر داد).

بوفون


اسطوره بانوی پیر ادامه داد:من از تماشای تو، خودم را محروم کردم با وجود اینکه تو را دوست داشتم چون می خواستم از تو حمایت کنم تا شخص اول و آخری باشم که از تو در مقابل دشمنانت دفاع می کنم. ما همیشه در خلاف هم قرار داریم. ولی مانند ماه و خورشید مکمل یکدیگر هستیم و مجبوریم با هم زندگی کنیم. از 25 سال پیش صدایم را برات بلند کردم و سوگند یاد کردم که در برابر دشمنانت از تو حمایت کنم.

جیجی درد دل های خود را با دروازه اش ادامه داد و گفت:با خودم پیمان بستم تا به تو نگاه نکنم و پشتم بهت باشد(یعنی دروازه را بسته نگاه دارد) تا جایی که توان دارم. اما هر بار که به تو نگاه می کنم(دروازه ام باز می شود) درد می کشم و انگار تو را خار کردم.

دروازه بان آتزوری در پایان سخنانش نوشت:من 12 سال داشتم که در کنار تو جای گرفتم و تمام سعی خود را می کنم تا زمانی که پا، سر و قلبم جواب بدهد از تو حفاظت کنم.

نامه احساسی بوفون به یار 25 ساله اش!

نامه احساسی بوفون به یار 25 ساله اش!
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 8
برگرفته از برترین ها/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف